تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 جولای 2023 - 10:11
کد خبر : 506566
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران است؟ بسته هستند

ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران است؟

ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران است؟

موها مهم‌ ترین مؤلفه در زیبایی ظاهر خانم‌ها و آقایان هستند. حال در برخی افراد بنا بر دلایل مختلفی، موها دچار ریزش می‌شوند و اعتماد به نفس افراد را پایین می‌آورند. دلایل ریزش مو متفاوت هستند؛ اما یکی از رایج‌ترین دلایل، افزای سن است. با رسیدن به سنین بالای ۳۰ سالگی، حدود دو سوم آقایان

موها مهم‌ ترین مؤلفه در زیبایی ظاهر خانم‌ها و آقایان هستند. حال در برخی افراد بنا بر دلایل مختلفی، موها دچار ریزش می‌شوند و اعتماد به نفس افراد را پایین می‌آورند. دلایل ریزش مو متفاوت هستند؛ اما یکی از رایج‌ترین دلایل، افزای سن است. با رسیدن به سنین بالای ۳۰ سالگی، حدود دو سوم آقایان به ریزش مو دچار می‌شوند. با گذر از ۵۰ سالگی این آمار به بیش از ۸۵ درصد آقایان می‌رسد! البته این مشکل فقط گریبان آقایان را نمی‌گیرد و خانم‌های زیادی هم با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین دلیل، کاشت مو در تهران این روزها به یکی از پرطرفدارترین روش‌های زیبایی در بین آقایان و خانم‌ها تبدیل شده است. در این مطلب می‌خواهیم در مورد کاشت مو در تهران در کلینیکvipصحبت کنیم و هر آنچه باید در مورد این روش زیبایی بدانید را برایتان بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا ارزان بودن کلینیک کاشت مو در تهران روی نتیجه تاثیر دارد؟

اگر می‌خواهید پیوند موی خود را در یک کلینیک حرفه‌ای انجام دهید، نباید ارزان بودن را ملاک انتخاب خود قرار بدهید. البته هر کلینیکی که قیمت‌های ارزانی داشته باشد، لزوماً کار بی کیفیتی ندارد و در مقابل کلینیک‌های گران هم لزوماً کیفیت کار بالایی ندارند! پس اگر می‌خواهید به سراغ ارزان ترین مرکز کاشت مو بروید، ابتدا تحقیق کنید که آیا مرکز کاشت موی مورد نظر، خدمات باکیفیتی ارائه می‌دهد یا خیر. برای این منظور می‌توانید به کلینیکvipمراجعه کنید که خدمات با کیفیتی عالی را با قیمت بسیار مناسبی ارائه می‌دهد.

چه افرادی می‌توانند کاشت مو در تهران را انجام دهند؟

اگر می‌خواهید پیوند مو را انجام دهید، ابتدا باید ببینید که آیا کاشت مو برای شما نتیجه‌بخش خواهد بود یا خیر. کاندیدهای این روش زیبایی در مرکز کاشت مو در تهران، به شرح زیر هستند:

مردان با الگوی طاسی مردانه؛

خانم‌های دارای موهای نازک؛

افرادی با موهای سالم در پشت و کناره‌های؛

از دست دادن مقداری از موی سر در اثر سوختگی یا آسیب پوست.

کلینیکvipجزو 10 کلینیک کاشت مو برتر جهان

یکی از بهترین و برترین مرکز کاشت مو در تهران، کلینیکvipاست که شما را به دوران طلایی پیش از ریزش موهایتان باز می‌گرداند. ما در کلینیکvipبا استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها ابتدا بانک موی شما را اسکن کرده و خط رویش مو را طراحی می‌کنیم. سپس مشاوره لازم در مورد روش پیوند مو به شما ارائه خواهد شد. با کلینیکvipبه عنوان ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران و البته یکی از بهترین‌ها، خیالتان از بابت دستیابی به دوران جذابیت خود راحت خواهد بود.

کاشت مو در تهران چه محدودیت‌هایی دارد؟

در کاشت مو محدودیت‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود این روش درمانی، نتیجه مطلوبی نداشته باشد. این محدودیت‌های عبارت‌اند از:

استفاده از داروهایی مانند شیمی درمانی؛

ابتلا به مشکل فشار خون یا اختلالات قلبی؛

افرادی با بیماری‌های خاصی مانند هپاتیت یا اچ آی وی؛

افرادی با الگوی گسترده ریزش مو در سرتاسر پوست سر؛

عدم وجود مو روی پوست سر تا بتوان از آن برای کاشت استفاده کرد؛

افرادی با اسکارهای کلوئیدی (اسکارهای ضخیم و فیبری) پس از جراحت یا جراحی.

انواع روش‌های کاشت مو در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین روش کاشت را در مرکز کاشت مو در تهران انتخاب کنید، باید با انواع روش‌ها آشنا باشید که در ادامه می‌خواهیم آن‌ها را معرفی کنیم:

۱. پیوند موFUT

در روشFUT، یک نوار نازک از پوست و فولیکول‌های مو از ناحیه‌ بانک مو برداشته می‌شود. به طور معمول، از قسمت پشتی سر به عنوان بانک مو استفاده می‌شود،‌ زیرا خیلی مستعد طاسی نیست. نوارهایی از بافت‌های حاوی فولیکول مو از پوست سر جدا می‌شوند. هر نوار را به یک گرافت کوچک واحد فولیکولی منفرد از یک تا چهار تقسیم می‌کنند. این نوارها را در قسمت‌های مورد نظر کاشت قرار می‌دهند. این روش پیوند مو به صورت کاملاً حرفه‌ای در کلینیکvipانجام می‌شود.

۲. پیوند موFUE

برای کاشت مو در تهران، روش دیگری با نامFUEوجود دارد که دارای تراکم بالا است و جهت رفع مشکلات روشFUTمورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش هم، پیوند مو درست مانندFUTانجام می‌شود؛ اما یک تفاوت کوچک دارد. در این روش، فولیکول‌ها به طور مستقیم برداشته می‌شوند و هیچ لایه پوستی از روی سر جدا نمی‌شود.

۳. پیوند موmatch

روشin shapeهم یکی دیگر از روش‌های پیوند مو در مرکز کاشت مو در تهران است که البته به‌دلیل ایجاد جراحت زیاد و بازدهی پایین، خیلی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

۴. پیوند موSUT

یکی از روش‌های پیوند موی رایج،SUTاست که در کلینیکvipمورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این روش از دستگاه‌هایی برای جابه‌جایی فولیکول‌ها استفاده می‌شود. این روش دقت بسیار بیشتری نسبت به روش‌های دستی دارد. همچنین دوره درمان هم کوتاه‌تر است.

۵.روش مزوتراپی مو

از روش مزوتراپی برای تحریک فولیکول‌های مو در بهترین و ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران استفاده می‌شود.

۶. میکروگرافت

اگر به دنبال پیوند مو باشید، احتمالاً با اصطلاح پیوند موی ترکیبی آشنا هستید. در این روش ترکیبی از دو تکنیک پیوند مویFUEوFUTاستفاده می‌شود که خیلی روش جدید و متفاوتی نیست. در تکنیک ترکیبی، در نواحی طاسی سر از روشFUTاستفاده می‌شود. در ادامه برای بالا بردن تراکم موها، از روشFUEاستفاده می‌شود. این روش برای کاشت جلوی سر و پشت سر بازدهی خوبی دارد.

شماره تماس: 44158011-021

مشاوره مجازی و رایگان: 09120998715


        ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران است؟

انتظاراتی که پس از کاشت مو در تهران می‌توانید داشته باشید، به شرح زیر خواهد بود:

روز اول:در صورت توصیه پزشک باید خون و پوسته‌های سر را با شامپو بچه یا هر محلول مورد توصیه پزشک تمیز کنید. همچنین ممکن است احساس بی حسی، سوزش و درد در ناحیه بانک مو داشته باشید.

روز سوم :نواحی کاشت شده نباید خون‌ریزی داشته باشند. ایجاد قرمزی، سوزش و تورم نسبی طبیعی است. همچنین در ناحیه بانک مو کاهش نسبی درد و سوزش را حس خواهید کرد.

روز هفتم:در ناحیه پیوند مو شاهد نوک‌زدن مو در کف سر، کاهش قرمزی، سوزش و تورم پوست خواهید بود. درد و سوزش ناحیه بانک مو هم تا حد زیادی از بین می‌رود.

روز چهاردهم:موهای کاشته شده شروع به ریزش می‌کنند که طبیعی است.

یکماه پس از عمل: در این مرحله تمام موهای کاشت‌شده ریخته‌اند و هیچ مویی در ناحیه کاشت‌شده وجود ندارد.

۵ ماه بعد:موها جوانه می‌زنند؛ گرچه خیلی نازک هستند.

۹ ماه بعد: موها ضخیم می‌شوند و رنگ آن‌ها به موهای دیگر شبیه می‌شود. همچنین منطقه بانک مو به بهبودی کامل از نظر ظاهری می‌رسد.

یک سال بعد:تراکم موی سر شروع به افزایش می‌کند و منطقه بانک مو هم کاملاً بهبود می‌یابد.

دو سال بعد:ناحیه کاشت مو در تهران طور کامل پر می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.