تکنولوژی

اینستاگرام قابلیت جدیدی برای برنامه‌ریزی زمان لایوها معرفی می‌کند

0

اینستاگرام قابلیت جدیدی برای برنامه‌ریزی زمان لایوها معرفی می‌کند

یک راه ساده برای کسانی که به دنبال جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام هستند این است که برنامه زمانی لایوهای خود را از قبل به فالوررهای خود اطلاع بدهند. این کار باعث خواهد شد تا آن‌ها تایم خودشان را برای تماشای لایوهای شما تنظیم کنند و با فراغ بال به تماشای ویدیوهای شما بنشینند.

مطالب مرتبط:

  • IGTV با اینستاگرام تی وی جایگزین می شود

  • اینستاگرام به‌زودی قابلیت Take a Break را برای نوجوانان معرفی می‌کند

متاسفانه اینستاگرام برخلاف توییتر و فیس بوک که امکان برنامه‌ریزی زمان دقیق لایوها را دارند چنین قابلیتی ندارد؛ اما حالا اینستاگرام اعلام کرده است که کاربران به‌زودی قادر به برنامه‌ریزی زمان شروع لایوهای خود برای ۹۰ روز آینده خواهند بود و این قابلیت هم برای کاربران عادی و هم برای شرکت‌ها قابل‌دسترس‌ خواهد بود.

اینستاگرام همچنین گفته است که برنامه‌هایی برای عرضه یک قابلیت جدید به نام “Practice Mode” دارد که به کاربران اجازه خواهد داد تا قبل از شروع لایوهای خود، با مهمانان‌شان ارتباط برقرار کنند و بتوانند مواردی مانند صدا، نور و جزئیات دیگر را برای اجرای بهتر لایو چک کنند.

انتظار می‌رود که این قابلیت‌ها فرصت‌های خوبی به‌ویژه برای خالقان محتوا ایجاد کنند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که اینستاگرام چه برنامه‌های دیگری برای پلتفرم خود در سر دارد.

منبع: Ubergizmo

منبع مقاله

افشای اطلاعات تازه درباره مک بوک پرو بعدی اپل

مقاله قبلی

به‌روزرسانی جدید ویندوز 11 عملکرد تراشه‌های ای ام دی را بدتر کرده است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *