سونی به‌طور رسمی از رنگ‌بندی جدید دسته بازی DualSense پلی استیشن 5 رونمایی کرد. با معرفی کنسول پلی استیشن 5 بازخوردهای مختلفی از سوی کاربران به سونی ارسال شد و بسیاری انتظار معرفی دسته بازی جدید با رنگ سیاه را داشتند و حالا این آرزو برآورده شده است. سونی دو رنگ جدید را برای دسته بازی دوال سنس به نام‌های سیاه نیمه‌شب و قرمز کهکشانی معرفی کرده است.

دسته بازی مشکی‌رنگ دارای خطوط خاکستری و کم‌رنگ‌تر است که از رنگ آسمان شب الگوبرداری شده است. هنگامی‌که به آسمان شب نگاه می‌کنیم، می‌توانیم طیف‌های مختلفی از رنگ مشکی را ببینیم و دقیقاً همین طیف‌ها در مدل جدید دسته بازی DualSense استفاده شده است. رنگ قرمز کهکشانی در سوی دیگر ترکیبی از رنگ سیاه و قرمز است که بر اساس نور قرمز تشعشع یافته از کهکشان‌های بالاسر خلق‌شده است.

دسته بازی DualSense پلی استیشن 5 با رنگ‌بندی جدید از روز 21 خرداد وارد بازار خواهد شد. قیمت مدل قرمزرنگ 75 دلار است اما مدل مشکی‌رنگ پنج دلار ارزانتر است و همانند بازی‌های انحصاری سونی، هفتاد دلار قیمت دارد. دسته بازی DualSense همراه پلی استیشن 5 معرفی شد که طراحی کاملاً متفاوتی نسبت به نسل‌های پیشین داشت و با ویژگی‌های مخصوصی مانند بازخورد لرزشی و تریگرهای تطبیق‌پذیر، نظر همه را به خود جلب کرد و باعث شد تا توسعه‌دهندگان زیادی از ویژگی‌های جدید دوال سنس تعریف کنند.

PS5-DualSense-Cosmic-Red PS5-DualSense-Cosmic-Red PS5-DualSense-Cosmic-Red

بر اساس گفته‌های سونی، ممکن است رنگ‌های دیگر هم از کنترلر پلی استیشن 5 معرفی شوند اما این کار به انتخاب تیم طراحی دسته بازی بستگی دارد.

کهکشان، منبع الهام تیم طراحی DualSense

لئو کاردوسو از تیم طراحی سونی در مورد رنگ‌بندی‌های جدید و روند انتخاب این رنگ‌ها گفته است:

هدف همیشگی ما یافتن طرح‌های تازه‌ای است که طرفداران را تعجب‌زده کند و این رنگ‌های جدید هم درنتیجه‌ی فرایند طولانی و پیچیده‌ای انتخاب‌شده‌اند. ما خواستیم که دو رنگ جدید با دسته بازی وایرلس و کنسول پلی استیشن سنخیت داشته باشند و به همین دلیل رنگ‌ها را با الگوبرداری از کهکشان‌ها انتخاب کردیم.

Dual-Sense-Black

ساتوشی آئویاگی، دیگر عضو تیم طراحی پلی استیشن هم در مورد نحوه انتخاب رنگ صحبت کرده و گفته است:

هر دو رنگ‌ سیاه نیمه‌شب و قرمز کهکشانی دارای سایه‌ای جزئی از رنگ آبی هستند که باعث خلق این رنگ قرمز و سیاه مخصوص شده است. رنگ آبی همچنین در کنترلر اصلی دوال سنس هم استفاده‌شده و درنتیجه هر سه رنگ استفاده‌شده کاملاً باهم سنخیت دارند. رنگ دکمه‌های دسته بازی هم طوری انتخاب‌شده تا بارنگ‌های جدید همخوان باشد. امیدواریم این تغییرات جدید بتواند هیجان و شادی را به جامعه طرفداران ما تزریق کند.

PS5-DualSense-Midnight-Black PS5-DualSense-Midnight-Black

دسته بازی DualSense با استقبال همگان و به‌خصوص توسعه‌دهندگان بازی روبه‌رو شده است و قرار است سونی تجربیات این افراد را به‌طور کامل در دسترس ما قرار دهد. منتظر کنترلر پلی استیشن 5 با دو رنگ جدید در اواخر خردادماه باشید.

منیع: PlayStation Blog

نوشته با رنگ‌بندی جدید دسته بازی DualSense پلی استیشن 5 آشنا شوید: زیبا مانند کهکشان اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

اپراتورها قیمت اینترنت را به صورت غیرقانونی گران کردند

مقاله قبلی

دانلود بازی Osiris New Dawn Discovery برای PC

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا