سونی تاریخ انتشار بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۵ را از تریلر CES 2021 حذف کرد

سونی برگ برنده‌های زیادی را در رویداد معرفی پلی استیشن ۵ به کاربران نمایش داد که ما تاریخ انتشار بسیاری را متوجه نشدیم. در حقیقت بعدتر در مراسم CES 2021 سونی تنها با مشخص کردن اکثر تاریخ‌های انتشار عناوین مهم خود، باری دیگر تبدیل به خبر اول رسانه‌ها شد. حال پس از مدتی،‌ ویدیو مجدد مراسم شامل این تاریخ‌ها نمی‌شود و گمانه‌زنی‌های زیادی را به راه انداخته است.

در این بین با انتشار تریلر همه‌جانبه رسمی شرکت سونی، نشان داده شد که بازی Pragmata برای عرضه در سال ۲۰۲۳، پروژه عجیب اسکوئر انیکس با نام Project Athia برای ژانویه سال ۲۰۲۲، بازی Stray اکتبر ۲۰۲۱، بازی Kena: Bridge of Spritis برای مارس ۲۰۲۱، بازی Solar Ash برای ژوئن ۲۰۲۱، Little Devil Inside برای ژولای ۲۰۲۱ و بازی Ghostwire Tokyo برای اکتبر ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده‌اند. از آن سو بازی‌های Ratchet and Clank: Rift Apart و Horizon Forbidden West را داریم تنها تحت سال ۲۰۲۱ فهرست شده‌اند.

به هر حال گویا این اطلاعات پیش از موعد منتشر شده‌اند و سونی حال آن‌ها را از تریلر مذکور حذف کرده است و شما با مراجعه به صفحه مربوطه، دیگر به تاریخ‌های انتشار دسترسی نخواهید داشت.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که ما نباید این تاریخ‌های انتشار را می‌دیده‌ایم. به هر صورت اکنون می‌توان برنامه‌ریزی دقیق‌تری را انجام داد و متوجه بود که حداقل در چه تاریخی می‌توان عناوین جدید کنسول پلی استیشن ۵ را تجربه کرد. بهتر است که کاربران این موضوع را با دیده شک بنگرند و توجه داشته باشند که شاید برخی از تاریخ‌ها حتی نزدیک به زمان اصلی انتشار هم نباشد.

منبع:‌ VG247

نوشته سونی تاریخ انتشار بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۵ را از تریلر CES 2021 حذف کرد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *