مدتی پیش گزارش کردیم که لوکاس فیلم گیمز در همکاری با شرکت بتسدا در حال کار روی یک بازی جدید از مجموعه Indiana Jones است. این بازی به تنهایی می‌تواند نوید روزهای خوبی را برای لوکاس فیلم بدهد ولی موضوع به این‌جا ختم نمی‌شود. با توجه به اتمام قرارداد انحصاری سری Star Wars با الکترونیک آرتز، اکنون استودیو Ubisoft Massive Entertainment سازنده عنوان The Division تایید کرده است که روی بازی جدیدی از این مجموعه کار می‌کند.

توسعه این بازی جدید هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و استودیو Massive در حال استخدام نیروهای جدید برای شروع اساسی پروژه است. جولیان گریتی کارگردان خلاق بازی The Division که به عنوان سازنده موتور بازیسازی Snowdrop هم شناخته می‌شود، مدیریت این پروژه را بر عهده دارد. ایو گیلموت مدیر عامل اجرایی یوبی‌سافت اشاره کرده است که این بازی دارای یک داستان اورجینال خواهد بود و با تمام کارهایی که قبلاً در این زمینه انجام شده است، تفاوت دارد.

با این حال شاید در مورد وضعیت انحصار این مجموعه برای شرکت الکترونیک آرتز سوال پیش آید. در حقیقت این شرکت حدود هشت سال پیش جواز ساخت بازی‌های ویدیویی مجموعه یاد شده را از دیزنی و زیرمجموعه آن لوکاس فیلمز دریافت کرد ولی گویا این لایسنس انحصاری اکنون به اتمام رسیده است. به هر حال دیزنی در این رابطه تایید کرده است که الکترونیک آرتز هنوز هم یکی از شرکای تجاری این موسسه است و روی بازی‌های جدیدی کار خواهد کرد.

الکترونیک آرتز چند ماه پیش در یک اعلامیه اشاره کرده بود که مجوز ساخت بازی‌های این مجموعه محبوب را بیش از پیش جدی خواهد گرفت و آن را تمدید می‌کند. در همین راستا ما شاهد عرضه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بودیم که احتمالاً در مدتی نه چندان دور، دنباله آن را هم مشاهده کنیم؛ دنباله‌ای که این بار یک رقیب سرسخت خواهد داشت.

منبع: Gaming Bolt

نوشته یوبی‌سافت روی یک بازی جدید از مجموعه Star Wars مشغول به کار شده است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

BMV نسخه پیشرفته اپل کار کی را در اوایل ۲۰۲۲ معرفی می‌کند

مقاله قبلی

داشبورد جدید نرم افزار اورنوت معرفی شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا