شرکت CD Projekt Red تاریخ بازگشت بازی Cyberpunk 2077‌ به فروشگاه پلی استیشن را مشخص کرده است. سایبرپانک 2077 برعکس آنچه فکر می‌کردیم با مشکلات متنوعی روی کنسول‌های فعلی مانند پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان مواجه شد و گلایه‌ی کاربران باعث شد تا سونی تصمیم دشواری بگیرد و این اثر مدرن را از فروشگاه خود حذف کند.

اگر به جنجالی‌ترین نحوه‌ی انتشار بازی‌های ویدیویی بپردازیم، قطعاً اسم بازی Cyberpunk 2077 در همان اوایل لیست قرار خواهد گرفت. کیفیت گرافیکی این اثر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان چنگی به دل نمی‌زد و شاهد جزئیات عجیب‌وغریبی بودیم، به‌نحوی‌که کیفیت بافت‌های بازی تمسخرآمیز بود و باعث واکنش جدی طرفداران بازی روی شبکه‌های اجتماعی شد. جالب است که توسعه‌دهندگان بازی هم از باگ و گلیچ‌های سایبرپانک 2077 یک ویدیو تهیه‌کرده‌اند و این نشان می‌دهد که بازی سوژه‌ی خنده برای سازندگان بازی هم بوده است.

سونی پس از انتقاد نسبت به کیفیت گرافیک بازی Cyberpunk 2077، سریعاً وارد عمل شد و آن را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرد. استودیو CD Projekt Red‌ از آن موقع تابه‌حال، به دنبال فرصتی است تا تازه‌ترین اثر خود را بار دیگر به کاربران پلی استیشن ارائه کند. خوشبختانه این اتفاق به‌زودی خواهد افتاد و از روز ۳۱ خرداد، قادر به خرید دوباره‌ی بازی خواهید بود.

استودیو سی دی پراجکت تنها تاریخ بازگشت بازی را اعلام کرده و در مورد کیفیت گرافیک آن صحبت نکرده است. مدیرعامل استودیو اخیراً بیان کرده که آپدیت‌های جدید باعث پایدار شدن بازی شده است و او از روند انتشار آپدیت‌ها راضی است و این به سونی بستگی دارد که آیا بازی باید به فروشگاه پلی استیشن برگردد یا خیر؟ خوشبختانه مذاکرات میان این دو شرکت جواب داده و از هفته‌ی آینده، قادر به خرید بازی به‌صورت کاملاً قانونی خواهیم بود.

هشدار سونی به خریداران Cyberpunk 2077

با اعلام تاریخ بازگشت بازی سایبرپانک 2077‌ به فروشگاه پلی‌ استیشن، سونی سریعاً یک اعلامیه منتشر کرد و به کاربران خود نسبت به مشکلات حل نشده‌ی بازی هشدار داد. سونی باور دارد که نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بازی هنوز با مشکل مواجه است و نمی‌تواند تجربه‌ای کامل در اختیار بازی‌کننده قرار دهد. متن بیانیه پیشنهاد می‌کند تا زمانی که آپدیت‌های جدید از راه برساند، بازی روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو یا پلی استیشن ۵ اجرا شود. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

شرکت سونی بازگشت بازی سایبرپانک 2077 را به پلی استیشن استور در تاریخ ۳۱ خرداد تائید می‌کند. بااین‌حال که CD Projekt RED به بهبود و پایدار کردن بازی ادامه می‌دهد، مشکلات همچنان وجود دارند. ما پیشنهاد می‌کنیم که این اثر را توسط PS4 Pro یا PS5 اجرا کنید.

  • مدیر پلی استیشن در مورد Cyberpunk 2077: نمی‌خواستیم یک تجربه‌ی بد بفروشیم!

همان‌طور که سونی می‌گوید، نسخه‌ی پلی استیشن ۴ همچنان با مشکل مواجه است و باید منتظر آپدیت‌های جدید باشیم. بیش از ۶ ماه از انتشار بازی می‌گذرد و در این زمان کوتاه، تغییرات زیادی در استودیو ایجادشده است. سایبرپانک 2077 حالا یک کارگردان جدید دارد و قول انتشار محتوای بیشتر هم در طی ماه‌های آینده داده‌شده است. نظر شما چیست؟ آیا بالاخره بازی را از فروشگاه پلی استیشن تهیه خواهید کرد یا خیر؟

در پارسی گیم بخوانید:

  • دانلود آپدیت بازی Cyberpunk 2077

منبع: IGN

نوشته Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن بازگشت؛ هشدار سونی به خریداران اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

دانلود بازی Energy: Anti Stress Loops برای اندروید

مقاله قبلی

آموزش ۴ روش حل مشکل باز ، ارسال ، دانلود و اضافه نشدن استیکر واتساپ

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا