استودیو IO Interactive چند روز پیش آخرین نسخه مجموعه Hitman با نام Hitman 3 را منتشر کرد که حداقل از لحاظ بازخورد منتقدان و نمرات، بهترین ورودی سری محسوب می‌شود. این استودیو بیش از 20 سال زمان روی مجموعه مذکور صرف کرده است اما به نظر می‌رسد که اکنون وقت ابداع ایده‌های نو و پیگیری ماجراجویی‌های جدید است. به همین منظور مدتی پیش شاهد معرفی بازی جدید آن‌ها با نام رمز Project 007 بودیم.

کارگردان این استودیو در مصاحبه اخیرش با وب‌سایت DR.dk اظهار کرده است که بازی بعدی آن‌ها دارای یک داستان اورجینال خواهد بود که به هیچ کدام از بازیگران ایفا کننده نقش جیمز باند در سینما مربوط نمی‌شود. او در ادامه می‌افزاید که استودیو تنها به دنبال یک پروژه کوتاه مدت نیست و ممکن خواهد بود که شاهد ساخت و عرضه چندین نسخه باشیم. همچنین در نهایت ذکر شده است که این پروژه به راحتی می‌تواند تبدیل به یک سه‌گانه جذاب شود.

بازی Project 007 علی رغم معرفی رسمی، هنوز دارای نام رسمی نیست و همان‌طور که مشخص است، ما آن را با یک عنوان رمز و موقت می‌شناسیم. آخرین باری که شاهد ساخت و عرضه یک نسخه از دنیای جیمز باند بودیم، مربوط به سال 2012 و عرضه 007 Legends می‌شود که با الهام از دنیل کریگ، بازیگر سال‌های اخیر این نقش ساخته و عرضه شد. همان‌طور که مشخص است ارتباط‌های بسیاری می‌توان میان سری Hitman و بازی در حال توسعه جیمز باند مشاهده کرد. بنابراین شاید در آینده‌ای نه چندان دور شاهد ادغام این دو مجموعه و رویداد‌های قابل توجهی باشیم.

منبع: Gaming Bolt

نوشته اطلاعات جدیدی از Project 007 بازی مرموز سازنده Hitman منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

دانلود بازی Ocean’s Heart برای PC

مقاله قبلی

دانلود بازی Candy Crush Jelly Saga برای اندروید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا