ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد

 ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد

خانه/موبایل/ال‌جی/ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد ال‌جیاندرویدموبایلنرم افزار ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد

شرکت ال جی سرانجام آپدیت اندروید ۱۱ را برای گوشی ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G منتشر کرد‌.

ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G آخرین گوشی هوشمند پرچمدار ال جی است که در فوریه سال ۲۰۲۰ با اندروید ۱۰ معرفی شد. حالا یک سال پس از معرفی، این گوشی سرانجام دریافت به روزرسانی اندروید ۱۱ را آغاز کرده است.

ال جی وی ۶۰ تینکیو ۵G به روزرسانی اندروید ۱۱ را درحالی دریافت کرده است که چند هفته قبل، ال جی عرضه اندروید ۱۱ برای LG Velvet 5G را در کره جنوبی آغاز کرد. از این رو، ال جی ولوت اولین دستگاه در کارنامه این شرکت بود که به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد. اکنون ال جی این به روزرسانی را برای LG V60 ThinQ 5G ارائه کرده. از هم اکنون، این به روزرسانی فقط در ایالات متحده در دسترس می‌باشد. همچنین، این آپدیت فقط برای اپراتور های Verizon و T-Mobile در دسترس است.

کاربران این گوشی می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات> درباره تلفن> به روزرسانی های نرم افزار این به روزرسانی را به صورت OTA دریافت کنند. انتظار می‌رود LG V60 ThinQ نیز در آینده نزدیک به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کند.

منبع:gizmochina

آپدیت رابط کاربری EMUI 11 برای سری پی ۳۰ هواوی منتشر شد

اطلاعات تازه‌ای از وان پلاس ۹ پرو لو رفت

مقاله اصلی

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *