اپلیکیشن یور فون امکان جدید و مفیدی را ممکن می‌کند

اپلیکیشن یور فون (Your Phone) مایکروسافت از حالا به بعد به کاربران اجازه خواهد داد تا چندین اپلیکیشن اندرویدی را در دسکتاپ ویندوز ۱۰ باز کنند، البته گوشی هوشمند سامسونگ کاربر باید توسط این قابلیت پشتیبانی شود.

اگر به خاطر داشته باشید، قابلیت یادشده در ماه نوامیر ۲۰۲۰ وارد فرآیند آزمایش شد بعد از آنکه در ماه سپتامبر پشتیبانی از یک اپلیکیشن رسماً تأیید شده بود. به هر حال، اکنون پشتیبانی از اجرای چندین اپلیکیشن تأیید شده است، البته برای مدل‌های خاصی از گوشی‌های سامسونگ که اخیراً منتشر شده‌اند.

فهرست کامل گوشی‌های سامسونگ پشتیبانی‌کننده را می‌توان در اینجا مشاهده کرد و باید گفت که در بحث رایانه نیز نیاز است که نسخه ویندوز ۱۰ می ۲۰۲۰ یا بهتر در دسترس باشد. افزون بر این، اپلیکیشن یور فون نیز باید نسخه ۱٫۲۰۱۰۲٫۱۳۲ باشد.

علاوه بر موارد بالا، برای اجرای چندین اپلیکیشن سیستم‌عامل گوشی شما باید اندروید ۱۱ باشد و اپلیکیشن لینک تو ویندوز (ink to Windows) نیز باید به نسخه ۱٫۲۰۱۰۲٫۱۳۳٫۰ به‌روز شده باشد. این پایان کار نیست و اپلیکیشن لینک تو ویندوز سرویس نیز باید نسخه ۲٫۱٫۰۵٫۲ یا بهتر باشد. باید به این نکته اشاره کرد که برای انجام هر کاری در یور فون لازم است تا رایانه و گوشی هوشمند شما به یک وای‌ فای متصل باشند.

اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز ۱۰ واقعاً قابلیت خیلی خوبی است و اجرای تعدادی از آنها به‌صورت هم‌زمان باعث جذاب‌تر شدن آن می‌شود. البته بسیاری از افراد از اینکه این قابلیت تنها در انحصار گوشی‌های سامسونگ است، کاملاً ناراضی هستند.

بنا بر اطلاعاتی که مایکروسافت در اواخر سال گذشته میلادی منتشر کرد، اوضاع در آینده نزدیک تغییر نخواهد کرد، اما امکان تغییر آن با گذشت زمان وجود دارد. عملی کردن این اتفاق، کار آسانی نخواهد بود، اما مایکروسافت اعلام کرده است که این شرکت راه‌های جدیدی را آزمایش می‌کند تا در کنار محصولات سامسونگ دیگر گوشی‌های هوشمند نیز بتوانند از اپلیکیشن یور فون بهره ببرند.

در حال حاضر، قابلیت جدید دیگری به اپلیکیشن یور فون اضافه شده است، هرچند هنوز در مرحله سنجش قرار دارد. با این قابلیت شما می‌توانید قدرت آنتن سیم کارت، قدرت سیگنال وای فای و سطح باتری گوشی خود را روی دسکتاپ خود مشاهده کنید. تاکنون این قابلیت در دسترس تعداد محدودی از سنجشگرها قرار گرفته است.

0منبع خبر

دانلود بازی Eternium برای اندروید

مقاله قبلی

تصویر جدید گلکسی Z فولد ۳ شایعات قبلی را تایید می‌کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تکنولوژی