تصاویر و بنچمارک موتورولا اج اس با اسنپدراگون ۸۷۰ منتشر شد

 تصاویر و بنچمارک موتورولا اج اس با اسنپدراگون ۸۷۰ منتشر شد

خانه/موبایل/تصاویر و بنچمارک موتورولا اج اس با اسنپدراگون ۸۷۰ منتشر شد موبایلموتورولا تصاویر و بنچمارک موتورولا اج اس با اسنپدراگون ۸۷۰ منتشر شد

بنچمارک های منتشر شده از موتورولا اج اس، حاکی از به زانو در آمدن اسنپدراگون ۸۶۵ در مقابل اسنپدراگون ۸۷۰ هستند.

موتورولا قرار است گوشی موتورولا اج اس را با چیپست اسنپدراگون ۸۷۰ در تاریخ ۲۶ ژانویه معرفی کند. درست پیش از معرفی این گوشی در هفته آینده، تصاویر زنده این گوشی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده، در همین حال بنچمارک این گوشی با چیپست اسنپدراگون ۸۷۰ منتشر شده که نشان می‌دهد این چیپست از اسنپدراگون ۸۶۵ قویتر است.

تصاویر زنده موتورولا اج اس

موتورولا اج اس

تصاویر منتشر شده از گوشی جدید موتورولا یک صفحه نمایش کشیده با پانچ‌هول دوگانه دوربین سلفی را نشان می‌دهند و جالب اینکه دستگاه به عنوان جانشین موتورولا Edge + شناخته می‌شود که پرچمدار سال گذشته سری Moto بود. پشت گوشی یک چینش دوربین با چهار ماژول با محوریت دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی مشاهده می‌کنیم.

در مرحله بعدی، بنچمارک AnTuTu این گوشی را داریم که امتیاز ۶۷۹،۸۶۰ را نشان می‌دهد. به خاطر داشته باشید که این گوشی یک نمونه اولیه است اما با این وجود امتیاز کسب شده بسیار چشمگیر است.

بنچمارک موتورولا اج اس

تصاویر زنده و بنچمارک موتورولا اج اس با اسنپدراگون 870 منتشر شد

در یک مقایسه سریع می‌توانیم بگوییم امتیازات AnTuTu نشان می‌دهد که Moto Edge S از گوشی های مجهز به اسنپدراگون ۸۶۵ مانند Mi 10 Ultra و iQOO 5 قویتر خواهد بود.

منبع: GSMARENA

مشخصات کامل هواوی میت X2 لو رفت

مقاله اصلی

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *