اهمیت اکتیویژن به کاربران با قوانین سختگیرانه

یک دوره ای بود (حدود سه یا چهار سال قبل) که شرکت اکتیویژن (Activision) از دید گیمرها دچار افت بسیار شدیدی شده بود تا اینکه کم کم توانست خود را احیا کند و بدون شک نقطه اوج آن برمی گردد به زمان انتشار بازی Call of Duty: Warzone که واقعا با نظر مثبت منتقدین و گیمرها روبرو شد و از آن پس رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کرد. یکی از این رکوردها تعداد بالای پلیر بود که از یک طرف کار را سخت می کرد و روز به روز به تعداد چیترها اضافه می شد، به طوری که جمع زیادی قصد ترک بازی را داشتند. اکتیویژن در یک سال اخیر به شدت قوانین سختگیرانه ای وضع کرده است که همه آنها مستقیما مربوط به اهمیت دادن این شرکت به گیمرها و پلیرها است.

یکی از این قوانین سختگیرانه بن دیوایس است؛ به طوری که اگر شما در بازی چیت بزنید و سیستم های آنتی چیت بازی کال آو دیوتی وارزون تشخیص دهند که از برنامه ای جهت تقلب در بازی استفاده می کنید، با آن آیپی یا دیوایس دیگر نمی توانید بازی را تجربه کنید، حتی اگر اکانت جدیدی بسازید.

به تازگی آمار جالبی از تعداد بن شدگان چند وقت اخیر بازی کال آو دیوتی وارزون منتشر شده است که می خواهیم در سایت پلی مگ به بررسی کوتاه آن بپردازیم.

در 24 ساعت اخیر چیزی حدود 60,000 نفر از بازی Call of Duty: Warzone بن شدند!

اهمیت اکتیویژن به کاربران خود باعث شده است تا هر چند وقت یکبار سیستم آنتی چیت بازی کال آو دیوتی وارزون را ارتقاء دهد و نتیجه آن تشخیص اتوماتیک چیترها در این بازی فوق العاده مهیج است.

امروز (15 بهمن 1399) اکتیویژن طی یک توییت اعلام کرد که در روز جاری چیزی حدود 60,000 نفر از بازی بن شدند.

اگر اشتباه نکنم این عدد، بیشترین تعداد بن شدگان در یک روز است و از یک طرف نکته مثبت و از یک طرف نکته منفی است. شاید برایتان جالب باشد بدانید در یک سال اخیر چیزی نزدیک به 300,000 نفر از بازی COD: Warzone بن شده اند، یعنی طی 24 ساعت قبل، یک پنجم آمار سال قبل (با احتساب آمار دیروز) بن شدند که واقعا آمار و عدد کمی نیست.

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا بازی کالاف دیوتی وارزون را تجربه کرده یا میکنید؟
وضعیت چیترهای این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 1 امتیاز )

The post تعداد بالای بن شدگان در بازی Call of Duty: Warzone طی چند ماه اخیر appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.

منبع مطلب

نسخه غیر رسمی ویندوز ۱۰X دیوایس ایمیج جنراتور منتشر شد

مقاله قبلی

10 فیلم کریستین بیل که باید تماشا کنید | برترین های پسر متعهد سینمای هالیوود

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا