گیم سرا

تمام آنچه باید در مورد آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online بدانید

0

روز بزرگ بازی Red Dead Online فرار رسید! آپدیت Blood Money‌ بالاخره برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی از راه رسید قرار است سوار بر اسب‌های تیز به قسمت تاریک غرب وحشی آمریکا بتازیم و رویدادهای جالبی مانند سرقت و آدم کشی را تجربه کنیم. این آپدیت شمارا همراه سرقت‌های بزرگ خواهد کرد و بالاخره فعالیت‌های غیرقانونی را به ارمغان خواهد آورد که مدت‌هاست انتظار آن‌ها را می‌کشیم. همراه پارسی گیم باشید تا با تمامی محتوای آپدیت جدید بازی Red Dead Online آشنا شویم.

داستان

گویدو مارتلی از زیردست‌های آنجلو برونته به دنبال تحکیم جایگاه خود در منطقه سنت دنیس است و به دنبال سربازان تازه‌ای می‌گردد تا اهداف تبهکارانه او را پیش ببرند. شما می‌توانید مأموریت‌های او گردن بگیرید و در آخر یک آیتم به نام «کاپیتال» یا Capitale دریافت کنید که یک متاع نادر و باارزش در بازار به‌حساب می‌آید. سرقت و مأموریت‌های تبهکارانه در قسمت‌های مختلف منتشر خواهد شد و ابتدا تنها سه مرحله دریافت خواهید کرد و بقیه هم در طی آپدیت‌های بعدی اضافه خواهند شد.

در طی مأموریت‌های بازی Red Dead Online باشخصیت‌های مختلفی همچون آنتونی فورمن، جو و جیمز لانگتون روبه‌رو خواهید شد. امکان تجربه‌ی مأموریت‌ها به‌صورت تکی یا گروهی را خواهید داشت. هدف اصلی به دست آوردن آیتم بسیار نادر کاپیتال است و به همین دلیل، آماده‌ی نبردهای خونین باشید. برای نمونه لازم است گروه‌های خلاف‌کار دیگر را از ریشه نابود کنید یا اینکه به کمپ‌های مختلف حمله کنید و هر چه در صندوق‌دارند را با خود ببرید. امکان یافتن کاپیتال در صندوقچه‌ها و نکات مخفی بازی هم وجود دارد.

 • در آپدیت جدید بازی Red Dead Online به یک آدم‌ربا تبدیل شوید!

امکان انتخاب مأموریت‌های سخت‌تر را هم خواهید داشت تا کاپیتال بیشتری کسب کنید و همچنین احترام مارتلی را هم به دست آورید. اگر به‌اندازه‌ی کافی رشد کنید، ممکن است به بخش Opportunities دعوت شوید که مراحل سرقت بزرگی هستند. در این مراحل همراه مارتلی خواهید شد و با حذف یک رقیب سیاسی، الماس‌های دولتی را سرقت خواهید کرد. سرقت الماس از مراحلی است که بازی‌کنندگان مدت‌هاست منتظر اضافه شدن آن هستند.

فرصت‌های بزرگ‌تر در Red Dead Online

همان‌طور که گفتیم بخش Opportunities یک فرصت بی‌نظیر به‌منظور شرکت در سرقت‌های عظیم است. این بخش دارای سه درجه سختی استاندارد، سخت و بی‌رحمانه است و می‌توان آن را به‌تنهایی یا گروهی انجام داد. کافی است به‌اندازه کافی کاپیتال در اختیار داشته باشید تا یک فرصت بزرگ را شروع کنید. اگرچه نیاز به پول زیادی خواهید داشت اما جوایز چشم‌گیری هم در آخر دریافت خواهید کرد.

Red Dead Online

شرکت راک استار علاوه بر مأموریت‌های برنامه‌ریزی‌شده، یک سری رویدادهای مخصوص و اتفاقی را هم در نظر گرفته تا بازیکنان پول بیشتری به دست بیاورند و خبر خوب آن است که پس از ملاقات با مارتلی، دیگر نیازی به خرید هیچ آیتمی نخواهد بود و می‌توانید تمامی مراحل بازی را تجربه کنید. درصورتی‌که حوصله‌ی رد کردن تمامی مراحل را ندارید، می‌توانید بسته‌ی Hired Gun Kit را خریداری کنید که پول، گلوله و آیتم‌های زیادی به شما خواهد داد.

Red Dead Online Blood Money

شروع بتل پس Red Dead Online

آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online با معرفی یک سیستم جدید به نام کلاب Quick Draw همراه است. این سیستم شامل 25 سطح مختلف با جوایز گوناگون است که می‌توانید آن را با پرداخت 25 شمش طلا دریافت کنید. رسیدن به هر سطح جدید، یک شمش به شما هدیه خواهد داد و درنتیجه هزینه‌ی اولیه جبران خواهد شد. در ادامه نگاهی به سطوح و جوایز مختلف آن بیندازید.

The Quick Draw Club No. 1 (July 13-August 9)

 • Dutch’s Redcliff Outfit
 • The Whitchurch Cattleman Revolver Variant
 • The Rushword Shirt
 • Up to 25 Gold Bars back

The Quick Draw Club No. 2 (August 10-September 6)

 • The Rowberrow Outfit
 • The Haverhill Hat
 • Cartridge Wraps
 • Up to 25 Gold Bars back

The Quick Draw Club No. 3 (September 7-October 4)

 • The Beadnell Sight
 • The Bagshot Knife
 • The Layham Jacket
 • Up to 25 Gold Bars back

The Quick Draw Club No. 3 (October 5-October 27)

 • The Ibarra Mauser Pistol Variant
 • The Huntingdock Coat
 • The Forester Poncho
 • Up to 25 Gold Bars back

آپدیت جدید بازی Red Dead Online با حضور یک نوازنده گیتار سبک بلوز به نام Kingfish منتشرشده و اگر چشمان تیزبینی داشته باشید، می‌توانید این گیتاریست افسانه‌ای را به‌عنوان NPC جدید بازی ببینید. از همین لحظه می‌توانید آپدیت جدید بازی را دانلود کنید.

منبع: GameSpot

نوشته تمام آنچه باید در مورد آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online بدانید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

توقف فعالیت صرافی‌های رمز ارز ایرانی موجب هجوم مردم به صرافی‌های خارجی می‌شود

مقاله قبلی

ائتلاف پزشکان جهانی: بازی ویدیویی مضر است و آن را به کسی پیشنهاد نمی‌کنیم

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *