تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 25 آگوست 2022 - 6:53
کد خبر : 505208

خوشمزه لاغر شو

خوشمزه لاغر شو

با انواع بستنی ها ، شکلات ها و تنقلات سالم هم میشه کلی کیف کرد هم خوشمزه لاغر شد . اگر که میخوای شروع یا حتی امتحان کنی پس با ما همراه شو و با زدن روی لینک زیر ( مجموعه آی بی دایت ) به این دنیای قشنگ و هیجان انگیز وارد شو !

با انواع بستنی ها ، شکلات ها و تنقلات سالم هم میشه کلی کیف کرد هم خوشمزه لاغر شد . اگر که میخوای شروع یا حتی امتحان کنی پس با ما همراه شو و با زدن روی لینک زیر ( مجموعه آی بی دایت ) به این دنیای قشنگ و هیجان انگیز وارد شو !

مجموعه آی بی دایت (ibdiet) باآدرس اینترنتی www.ibdiet.com با دارا بودن متخصصان و مشاوران مجرب در کنار واحد تولید مواد غذایی و خوراک با متدهای پزشکی و سلامت روز دنیا به ارایه خدمات در زمینه سبک زندگی سالم در جهت ارتقای کیفیت سطح زندگی ، تناسب اندام ، سلامت جسم وروان پرداخته محصولات بسیار خوشمزه و متنوع را با قیمتی مناسب در اختیار هموطنان قرار میدهد .

مجموعه دارای بخش مشاوره جهت رژیم و دریافت رژیم آنلاین بوده که بعد از بررسی و مشاوره توسط کارشناس به ارایه رژیم متناسب با شما پرداخته از طرفی دارای پکیج غذایی هفتگی و ماهانه و فصلی بوده که غذا و تنقلات و .. به صورت پک اماده در اختیار شما قرار میدهد .

با سفارش در سایت ای بی دایت میتوانید از این محصولات بهره مند شده به جامع سلامت مجموعه پیوسته و در عین حال بدون تحمل فشار رژیم های مختلف لاغری یا … با لذت و خوشمزه لاغر شده به تناسب اندام و سبک زندگی سالم برسید .

محصولات کتوژنیک که شامل غذا و منوهای گرم روزانه در وعده های صبحانه ، ناهار و شام و میان وعده های متنوع که به تناسب هر روز تغییر میکنند تا مشترکین دچار احساس خستگی و بازدارندگی نشوند . محصولاتی در دسته های متفاوت از مواد غذایی پایه ، انواع نان ، نوشیدنی ها … تا تنقلات که بر اساس اصول پزشکی و سلامت زیر نظر پزشک و متخصص آماده و عرضه میشود که از آن جمله :

 • شکلات پرو تئینه مغز کاراملی
 • انواع شیرینی خشک رژيمی تا انواع شکلات و بونتی
 • انواع آرد مثل آرد بادام بدون پوست
 • انواع نمک مثل نمک صورتی هیمالیا
 • انواع نان از جمله نان بادام
 • انواع بستنی رژیمی
 • انواع پیتزا رژیمی
 • انواع نوشیدنی ها و غذاهای گرم
 • و محصولات بسیار متنوع دیگر

در اینجا روند پذیرش و مشاوره و مقدمه ای بر نوع رژیم غذایی برای شما شرح داده میشود .

خوشمزه لاغر شو

هدف از رژیم غذایی کتوژنیک چیست؟ و چگونه کمک ی کند؟

نیاز به رژیم نیاز به تغییر سبک زندگی است. غذاهایی که می خورید و مقدار آنها، وضعیت سلامتی و سطح فعالیت شما بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد. شما ممکن است از همه اینها آگاه باشید اما زمانی برای ملاقات با یک متخصص تغذیه برای تنظیم برنامه برای بهترین نتایج ندارید. مشکلی نیست که قابل حل نباشد!

چه نیاز به کاهش، افزایش یا حفظ وزن خود داشته باشید، به دنبال رژیم غذایی برای عملکرد ورزشی باشید یا هر بیماری و شرایطی داشته باشید، رژیم غذایی کتوژنیک به شما این شانس را می دهد که به راحتی به متخصصان تغذیه آنلاین دسترسی داشته باشید.

ممکن است قبلاً از یک برنامه رژیم غذایی کتوژنیک استفاده کرده باشید یا در مورد وب سایت ها، برنامه ها و ترندهای رسانه های اجتماعی مختلف رژیم غذایی آنلاین شنیده باشید و در انتخاب مناسب دچار سردرگمی شده باشید! از آنجایی که همیشه افراد غیرحرفه ای در سرتاسر اینترنت وجود دارند، پیدا کردن و اعتماد به بهترین برنامه غذایی آنلاین ممکن است چالشی برای شما باشد تا سلامتی خود را به خطر نیندازید.

ما به خدمات آنلاین رژیم غذایی خود چهره ای قابل دسترسی دادیم. این امکان وجود دارد که به صفحه متخصصان تغذیه و رژیم درمانی ما مراجعه کنید و داستان های آنها را مطالعه کنید. همچنین می توانید از طریق مشاوره رایگان با ما در تماس باشید تا یک قدم به هدف نهایی رژیم غذایی سالم نزدیک شوید و پاسخ سوالات خود را بیابید. رژیم کتوژنیک اینجاست تا مشاور متخصص تغذیه شما برای دستیابی به نتیجه دلخواه شما باشد.

برنامه ها و رژیم غذایی آنلاین ما بر اساس آخرین روش های درمانی و علم توصیه شده توسط دانشمندان مجرب است. ما برنامه های غذایی آنلاین را بر اساس ویژگی های بالینی و متابولیک و شرایط فیزیکی هر فرد تنظیم می کنیم تا همه رژیم های آنلاین را سالم، منحصر به فرد و سفارشی کنیم.

چگونه متخصصان تغذیه ما برای ایجاد رژیم غذایی کتوژنیک کار می کنند ؟

مرحله 1

اندازه گیری آنتروپومتریک و بیماری و وضعیت پزشکی خود را در فرم ارسال کنید و هزینه را پرداخت کنید.

مرحله 2

متخصصین تغذیه ما اطلاعات سلامتی شما را بررسی می کنند، آن را ارزیابی می کنند و رژیم غذایی آنلاین شما را بر اساس اطلاعات شما ایجاد می کنند.

مرحله 3

ما بعد از 48 تا 72 ساعت رژیم غذایی شما را برای شما ارسال می کنیم و اگر برخی از غذاها را دوست ندارید، آن را برای شما تغییر می دهیم.

مرحله 4

ما وضعیت شما را تا رسیدن به هدف و بهبود سلامت خود پیگیری خواهیم کرد. ما در این راه در کنار شما هستیم

 

خوشمزه لاغر شو

منوی غذای روزانه

برای راحتی بیشتر و سهولت رژیم آنلاین و کارایی بیشتر در برنامه غذایی آنلاین، منوی غذایی روزانه تنظیم و برای شما ارسال می شود.

برنامه غذایی شخصی

برنامه غذایی آنلاین شما منحصر به فرد است. به عبارت دیگر، برنامه غذایی آنلاین شما برای نیازهای خاص شما مناسب است و توسط افراد دیگر قابل استفاده نیست.

غذاهای سالم فراوان

اگر به هر دلیلی نمی توانید غذاهای خاصی را که در برنامه غذایی آنلاین خود درج شده است مصرف کنید، بر اساس رژیم غذایی شما جایگزین های غذایی مناسب را برای شما ارسال می کنیم.

برنامه غذایی متعادل

رژیم غذایی همه افراد با یکدیگر متفاوت است. ما در حال تنظیم برنامه غذایی شما هستیم تا بر نیازهای منحصر به فرد شما تمرکز کند و بهترین گزینه ها را ارائه می دهیم که با سبک زندگی شما مطابقت دارد.

مکمل های ضروری

در صورت تشخیص و نیاز به متخصص تغذیه، مکمل های غذایی مختلف و مولتی ویتامین-مولتی مینرال را برای استفاده در برنامه غذایی آنلاین سفارش دهید و بخرید.

پشتیبانی کامل در طول رژیم غذایی کتوژنیک

متخصص تغذیه این مرکز در برنامه غذایی آنلاین به طور کامل پاسخگوی سوالات شما بوده و به شما خدمات ارائه می دهد. در طول رژیم آنلاین از پشتیبانی رایگان بهره مند خواهید شد.

رژیم غذایی مبتنی بر علم

طبق جدیدترین اصول علمی دنیا، متخصصین تغذیه با تجربه تمامی برنامه های غذایی آنلاین را تنظیم می کنند تا بیشترین نتیجه و کمترین عوارض را برای شما داشته باشد.

تضمین رژیم غذایی

پس از گرفتن رژیم، اگر از برنامه غذایی آنلاین خود ناراضی هستید، رژیم غذایی شما مجدداً توسط متخصصین تغذیه ارزیابی و تغییر خواهد کرد و یک برنامه غذایی جدید برای شما ارسال می شود.

رژیم غذایی کتوژنیک چگونه کار میکند و مبتدیان چگونه باید آن را عملی کنند ؟

رژیم کتوژنیک – یا رژیم کتو – یک رژیم کم کربوهیدرات و پرچرب است. این می تواند برای کاهش وزن و برخی شرایط سلامتی موثر باشد، چیزی که در بسیاری از مطالعات نشان داده شده است.

رژیم کتو به ویژه برای از دست دادن چربی اضافی بدن بدون گرسنگی و برای بهبود دیابت نوع 2 یا سندرم متابولیک مفید است.

در رژیم کتو، کربوهیدرات‌ها، که به عنوان کربوهیدرات نیز شناخته می‌شوند، را کاهش می‌دهید تا برای سوخت، چربی بسوزانید.

در این راهنمای مبتدی، شما همه چیزهایی را که باید در مورد رژیم های کتوژنیک بدانید، از جمله نحوه شروع برای دستیابی به بهترین نتایج به طور ایمن و موثر یاد خواهید گرفت.

کتوز

در کتوزیس، کبد شما از چربی (از بدن و رژیم غذایی) برای تولید کتون هایی استفاده می کند که مغز شما می تواند برای انرژی استفاده کند. چربی همچنین به عضلات شما سوخت می دهد.

رژیم کتو رژیمی است که کربوهیدرات ها را محدود می کند و فواید بالقوه زیادی برای سلامتی دارد.

وقتی کربوهیدرات بسیار کمتری مصرف می کنید، بدن شما شروع به سوزاندن چربی برای سوخت می کند. این می تواند بدن شما را در یک حالت متابولیک به نام کتوز قرار دهد. در این حالت، کبد شما چربی را به مولکول های انرژی کوچکی به نام کتون تبدیل می کند که مغز و سایر اندام ها می توانند از آن برای انرژی استفاده کنند.

خوردن یک رژیم کتو سطح انسولین را کاهش می دهد، اغلب به طور چشمگیری، که می تواند به شما کمک کند به ذخایر چربی بدن خود برای انرژی دسترسی داشته باشید. بسیاری از مطالعات کاهش وزن قابل توجه در کتو را بدون نیاز به شمارش کالری نشان می دهند. رژیم کتو ممکن است اثرات مثبت دیگری برای سلامتی داشته باشد، مانند کاهش سطح قند خون.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.