سبک بتل رویال در سال‌های اخیر طرفداران زیادی از سراسر جهان به خود جذب کرده است و زولا بتل رویال هم یکی از بخش‌های مورد انتظاری بود تیم توسعه‌دهندگان زولا قصد انتشار آن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی را داشتند و پس از مدت‌ها، هفته‌ی گذشته طی رویدادی به صورت کلوزبتا عرضه شد. شرکت سورنا گیمز اعلام کرد که قبل از انتشار عمومی این بازی، در مرحله‌ی اول شاهد برگزاری کلوزبتای محدود خواهیم بود که این رویداد با استقبال فوق‌العاده‌ای از سمت کاربران این عنوان مواجه شد، به‌طوری که تمامی 10 هزار بلیط کلوز بتای این بازی 15 دقیقه بعد از رویداد زنده سورنا گیمز به اتمام رسید.

  • هر آنچه باید از بازی زولا بتل رویال بدانید

تریلر بازی زولا بتل رویال منتشر شد

با توجه به استقبال فوق‌العاده‌ی کاربران بازی زولا از این بخش، تیم زولا اعلام کردند که طی رویدادی که روز آینده برگزار می‌شود، امکان دریافت بلیط برای تجربه‌ی بازی زولا بتل رویال میسر خواهد شد. این رویداد قرار است روز 27 خرداد ماه ساعت 18:00 از طریق کانال توییچ زولا برگزار شود و طرفداران این بازی محبوب می‌توانند جهت دریافت بلیط از پل‌های ارتباطی که در این پخش زنده اعلام می‌شود اقدام کنند.

طی رویداد هفته‌ی گذشته تمامی جزئیات مرتبط با بخش بتل رویال اعلام شد؛ بخش‌هایی نظیر نقشه‌ی 64 نفره، وسایل نقلیه، شخصی سازی سلاح‌ها و … از موارد اضافه شده به این عنوان ذکر شده‌اند. بتل رویال زولا به صورت کاملاً رایگان بوده و تمامی بازیکنان زولا می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

نوشته دریافت مجدد بلیط زولا بتل رویال میسر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

با Marvels Guardians of the Galaxy آشنا شوید: نگهبانان کهکشان مهمان گیمرها

مقاله قبلی

شایعه: نسخه‌ی ریبوت بازی Dead Space در‌‌ دست ساخت است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا