شایعه؛ وان پلاس ۹ از لنز لایکا استفاده نمی‌کند

حدود یک ماه قبل، خبری منتشر شد مبنی بر این‌که وان پلاس قرار است با شرکت آلمانی لایکا برای دوربین‌های گوشی وان پلاس ۹ قرارداد ببندد، اما انگار آن خبر واقعیت ندارد.

وان پلاس بیان کرد که می‌خواهد برای بهبود عملکرد دوربین‌های خود سرمایه‌گذاری کند. البته، جزئیات زیادی از مدیرعامل شرکت، پیت لائو (Pete Lau)، بیان نشد، اما شایعات همکاری این دو شرکت احتمالاً درست نیست.

مکس جامبور (Max Jambor)، روزنامه‌نگار حوزه تکنولوژی گفت که خبر همکاری وان پلاس و شرکت لایکا برای ساخت حس‌گرهای دوربین جدید گوشی‌های این شرکت واقعیت ندارد.

در هرصورت هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد وان پلاس ۹ قرار است از حس‌گرهای لایکا استفاده می‌کند یا خیر. البته شاید این شرکت یک نمونه اولیه گوشی هوشمند را با لنزهای لایکا تولید کرده باشد. مطمئناً، همکاری با شرکت لنزسازی لزوماً به معنی داشتن بهترین دوربین در گوشی هوشمند نیست.

به‌طور کل، ما منتظریم ببینیم که سری وان پلاس ۹ از نظر عملکرد دوربین در برابر دوربین‌های رقبا و حتی نسل قبل گوشی‌های وان پلاس بهتر خواهد بود یا خیر. سری وان پلاس ۹ احتمالاً سه مدل خواهد داشت که مدل بالاتر مطمئناً دوربین‌های بهتری دارد.

انتظار می‌رود در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ این گوشی‌ها معرفی شوند. گفته شده است که دو مدل دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ و یک مدل، که یقیناً مدل لایت است، با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه می‌شود.

0منبع خبر

آیفون 13 با شاسی ضخیم تر و بریدگی ناچ کوچکتر عرضه خواهد شد

مقاله قبلی

طراحی چارچوب فلزی – آلی برای ذخیره سازی گاز طبیعی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تکنولوژی