شکایت از اپل به خاطر آتش گرفتن یک آیپد

 شکایت از اپل به خاطر آتش گرفتن یک آیپد

شکایت از اپل به خاطر آتش گرفتن یک آیپد

سال گذشته، مشکلی در آیپد باعث شده بود که خانه‌ای در میلفورد آمریکا آتش بگیرد، حالا وبسایت The Register گزارش داده است که بعد از این اتفاق، شرکت بیمه به صاحبخانه ۱۴۲۰۰۰ دلار برای تعمیرات پرداخت کرد و اکنون شرکت بیمه با استخدام وکیل کارکشته، د لوکا لواین ( De Luca Levine)، از اپل شکایت کرده است.

این شکایت با این مضمون مطرح شده است که دلیل آتش‌سوزی خانه به‌خاطر درست عمل نکردن سیستم الکتریکی مرتبط با باتری آیپد بوده است و بیان شده که صاحبخانه استفاده نادرستی از آیپد نکرده است و دلیل این آتش‌سوزی، آیپد معیوب بوده است. اوایل این ماه، این پرونده در دادگاهی در فیلادلفیا به ثبت رسید و اکنون این مورد به دادگاه فدرال رفته است. همچنین در این پرونده اعلام شده است که آتش گرفتن یک آیپد در سال ۲۰۱۷ نیز باعث مردن یک فرد شده بود.

به‌هرحال، از آن‌جایی که ممکن است این اتفاقات بیفتد، بهتر است همیشه از لوازم جانبی اصل استفاده کنید. باتری‌های لیتیوم-یون در باتری‌های مدرن امروزی استفاده می‌شود، ولی احتمالاً در آینده‌ای بسیار نزدیک از گرافیت برای ساخت باتری استفاده می‌شود، زیرا هم ظرفیت بیشتری دارد و هم قابلیت ارتجاعی دارد. شاید امسال، سامسونگ اولین شرکتی باشد که تلفن همراهی با باتری گرافیتی عرضه می‌کند. البته به‌نظر می‌رسد روش دیگری برای ساخت باتری را شیائومی با عرضه باتری سیلیکون-اکسیژنی آنود معرفی ‌کند.

منبع: phonearena

۰منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *