فروش بازی Nioh 2 از مرز ۱.۴ میلیون واحد عبور کرد؛ عرضه نسخه‌های ویژه

 فروش بازی Nioh 2 از مرز ۱.۴ میلیون واحد عبور کرد؛ عرضه نسخه‌های ویژه

شرکت نشر بازی‌های ویدیویی Koei Tecmo به تازگی آمار مالی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ میلادی را منتشر کرده است. با نگاهی اجمالی به این آمار می‌توان ارقام فروش بسیاری از بازی‌های مورد نشر آن را متوجه شد. در حقیقت بازی Nioh 2 ساخته استودیو تیم نینجا که توسط این ناشر منتشر شده، از فروش ۱.۴ میلیون واحدی عبور کرده و به موفقیت جذابی دست یافته است. در حالی که سه DLC داستانی مجزا برای اثر مذکور منتشر شده است، ظاهراً هنوز هم فروش نسخه پایه قابل توجه است.

از سوی دیگر می‌توان به بازی Atelier Ryza 2: Lost Legends and the Secret Fairy اشاره کرد که پیش‌تر در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی در ژاپن و آسیا عرضه شد و تاکنون موفق به فروش ۲۲۰۰۰۰ واحدی شده است. نسخه پایه بازی مذکور هنگام عرضه طی ۱۱ ماه موفق به فروش ۵۰۰۰۰۰ واحدی در مناطق مورد بحث شد. در حالی که همین نسخه طی ساعت‌های آتی در پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و پلی اسیتشن ۵ برای کاربران آمریکا و اروپا منتشر خواهد شد، انتظار می‌رود که استقبالی نسبتاً مشابهی در فروش صورت گیرد.

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Nioh 2 Remastered منتشر شد

ناشر یاد شده طی هفته آینده بازی Nioh 2: The Complete Edition را برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد و از این لحاظ با بازه زمانی شلوغی مواجه شده است. افزون بر این Nioh 2 Remastered هم به این فرایند اضافه خواهد شد و باید منتظر عملکرد آن باقی ماند. این ویرایش‌ها از رزولوشن ۴K و فریم‌ریت ۱۲۰ روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۵ بهره خواهند برد.

منبع: Gaming bolt

نوشته فروش بازی Nioh 2 از مرز ۱.۴ میلیون واحد عبور کرد؛ عرضه نسخه‌های ویژه اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *