کپکام آمار مالی جدید خود را منتشر کرد؛ فروش ۱۰۷ میلیون نسخه‌ای Resident Evil

 کپکام آمار مالی جدید خود را منتشر کرد؛ فروش ۱۰۷ میلیون نسخه‌ای Resident Evil

شرکت کپکام جزو بازیسازانی است که نیازی به معرفی ندارد. مجموعه‌های ساخته شده توسط این شرکت گاهی عمرشان از کاربران نیز بیشتر است و به همین واسطه شهرت بسیاری را کسب کرده‌اند. حال این شرکت طی روزهای گذشته اطلاعات مالی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است. این اطلاعات خبر از فروش خیره‌کننده مجموعه Resident Evil می‌دهند.

شرکت مذکور با انتشار گزارش‌های اخیر خود مشخص کرده است که مجموعه Resident Evil تاکنون حدود ۱۰۷ میلیون نسخه فروش داشته است که ۱۰۰ میلیون واحد آن طی ۹ ماه گذشته تاریخ جمع‌آوری آمار رخ داده است. از سوی دیگر مجموعه Monster Hunter حدود ۶۶ میلیون نسخه فروش داشته است.

همان‌طور که بدیهی است،‌ این آمار و ارقام باز هم افزایش خواهند داشت. در حقیقت نه تنها نسخه‌های قدیمی به فروش خوب خود ادامه خواهند داد، بلکه عرضه نسخه‌های جدیدتر هم راه را برای حواله کردن درآمد‌های کلان به سوی کپکام هموار می‌کند.

بازی Resident Evil Village در ماه می و بازی Monster Hunter Rise از جمله عناوین مورد انتظار این شرکت هستند که احتمالاً فروش زیادی را رقم بزنند. جدای از بازی دوم، نسخه هشتم مجموعه ژانر ترس کپکام روی پلتفرم‌های بسیار گسترده‌ای منتشر می‌شود و از همین حالا یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ رقم می‌خورد.

شرکت یاد شده با وجود حاشیه‌های این اواخر همانند هک سرورها و افشای تمام داستان بازی مذکور، هنوز هم با قدرت به پیش می‌رود و بعید است که به زودی شاهد توقفش باشیم. به امید رقم خوردن اتفاقات خوب برای تمام کاربران و تولیدکنندگان محتوا.

منبع: Gaming Bolt

نوشته کپکام آمار مالی جدید خود را منتشر کرد؛ فروش ۱۰۷ میلیون نسخه‌ای Resident Evil اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *