تاریخ انتشار : شنبه 23 ژانویه 2021 - 17:27
کد خبر : 19809

10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی]

10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی]

هدف از ایجاد مقاله معرفی محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد چیست؟ من فن سفت و سخت و علی الخصوص تعصبی سریال مردگان متحرک / واکینگ دد (The Walking Dead) هستم و همانطور که با خیلی از گیم ها و شخصیت های..

هدف از ایجاد مقاله معرفی محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد چیست؟

من فن سفت و سخت و علی الخصوص تعصبی سریال مردگان متحرک / واکینگ دد (The Walking Dead) هستم و همانطور که با خیلی از گیم ها و شخصیت های آن ارتباط برقرار می کنم، با خیلی از شخصیت ها در فیلم و سریال ها نیز ارتباط روحی برقرار می کنم. خیلی دوست داشتم 10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead را از نگاه خودم معرفی کنم و با شما عزیزانی که مثل من طرفدار این سریال هستید به اشتراک بگذارم.

قبل از خواندن مقاله معرفی بهترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد / مردگان متحرک (از نگاه من) پیشنهاد می کنم مقاله «بررسی دلایل افت محبوبیت سریال واکینگ دد» (به قلم من و باز هم نگاه شخصی من) بخوانید.

معیارهای انتخاب برترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد و رتبه بندی آن چیست؟

همانطور که در اول مقاله تاکید کردم، این مقاله از نگاه من است و کاملا دلی محسوب می شود!
یعنی با توجه به معیارهایی که در ذهنم دارم (مثلا ابهت و جذبه) و از همه مهمتر، ارتباطی که با شخصیت های سریال مردگان متحرک / واکینگ دد برقرار کرده ام، آن را رتبه بندی کرده ام. به احتمال بسیار زیاد شما با خیلی از نظرات من موافق نباشید که خب این طبیعیست، چرا که سلیقه ها و معیارها متفاوت هستند.

با مقاله معرفی برترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد / مردگان متحرک همراه سایت پلی مگ باشید.

10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی]

10 – بتا

رتبه 10: بتا با نقش آفرینی رایان هرست
رتبه 10: بتا با نقش آفرینی رایان هرست

بدون شک شخصیت بتا (با نقش آفرینی رایان هرست) را می توان با ابهت ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد، از لحاظ قدرت فیزیکی دانست. وی شاید دستیار آلفا بوده باشد اما اگر او نبود، آلفایی هم وجود نداشت. در این دنیا دیگر چیزی به اسم خوب و بد وجود ندارد، پس نمی توان گفت که بتا در تیم بدها حضور دارد.

9- آلفا

رتبه 9: آلفا با نقش آفرینی سامانتا مورتون
رتبه 9: آلفا با نقش آفرینی سامانتا مورتون

شاید آلفا (با نقش آفرینی سامانتا مورتون) در رتبه نهم مقاله حضور داشته باشد، اما به جرات می گویم وی جنون آمیز ترین شخصیت تاریخ سریال The Walking Dead محسوب می شود. نکته قابل توجه در رابطه با شخصیت آلفا سکوت و آرامش وی است، در واقع همین سکوت و آرام زمزمه کردن وی، آن را تبدیل به ترسناک ترین شخصیت سریال (از نگاه من) کرده است.

8- مگی

رتبه 8: مگی با نقش آفرینی لورن کوهن
رتبه 8: مگی با نقش آفرینی لورن کوهن

به نظر من مگی (با نقش آفرینی لورن کوهن) جذاب ترین شخصیت (بین شخصیت های زن) از فصل اول تاکنون بوده است و فکر می کنم شما هم در این مورد با من هم نظر باشید😄؛ رشد شخصیتی وی در طی فصول مختلف قابل مشاهده است و قدرت بالایی در رهبری کردن مردم و از همه مهمتر پیشرفت و توسعه جوامع دارد.

7- میشون

رتبه 7: میشون با نقش آفرینی دانای گوریرا
رتبه 7: میشون با نقش آفرینی دانای گوریرا

اگر بخواهم رک صحبت کنم، در اپیزود های اولیه که میشون (با نقش آفرینی دانای گوریرا) حضور داشت، اصلا نتوانستم با آن ارتباط برقرار کنم و حتی تا حدودی حس بدی نسبت به او داشتم؛ اما کم کم میشون هم مثل مگی دچار تغییر شخصیت شد و توانست خودش را در لیست 10 شخصیت برتر سریال واکینگ دد (از نگاه من) قرار دهد. وی نیز قدرت بسیار بالایی در رهبری کردن مردم دارد و علاقمند به اجرا کردن قوانین در دنیای پس از آخرالزمان است. البته ای کاش مثل قدیم بیشتر وی را دست به شمشیر ببینیم.

6- گلن

رتبه 6: گلن با نقش آفرینی استیون ین
رتبه 6: گلن با نقش آفرینی استیون ین

اگر بخواهم گلن (با نقش آفرینی استیون ین) را خیلی دقیق توصیف کنم، می توانم آن را به دانش آموزانی تشبیه کنم که تمامی بچه های کلاس دوستش دارند. فکر می کنم هر کسی که سریال مردگان متحرک / واکینگ دد را تماشا کرده باشد نیز همین حس را داشته باشد. اگر نگاهی به شخصیت های سریال The Walking Dead از فصل اول تا الان بیاندازیم، متوجه می شویم که گلن باهوش ترین شخصیت سریال است.

5- گاورنر (فرماندار)

رتبه 5: گاورنر (فرماندار) با نقش آفرینی دیوید موریسی
رتبه 5: گاورنر (فرماندار) با نقش آفرینی دیوید موریسی

اگر بخواهم با شما صادق باشم، هیچوقت نتوانستم شخصیت گاورنر (فرماندار / با نقش آفرینی دیویر موریسی) را درک کنم و شاید در کنار آلفا پیچیده ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد محسوب شود. شاید اینکه در سریال خیلی اطلاعات خاصی در رابطه با گذشته وی داده نشد و به تصویر کشیده نشد در این پیچیدگی تاثیرگذار بوده باشد. اما در کل دیوید موریسی بسیار در نقش خود فرو رفت و به نظرم یکی از کم نقص ترین ها در تاریخ سریال محسوب شود.

4- دریل دیکسون

رتبه 4: دریل دیکسون با نقش آفرینی نورمن ریداس
رتبه 4: دریل دیکسون با نقش آفرینی نورمن ریداس

دریل دیکسون (با نقش آفرینی نورمن ریداس) یکی از عناصر مهم سریال واکینگ دد و به معنای دیگر پازل تکمیل کننده محسوب می شود. وی نیز شخصیت آرام، کم حرف و در عین حال فداکار محسوب می شود. شخصا آن را نترس ترین شخصیت سریال می دانم و زمانی که پای رفاقت و حفاظت از مردم وسط باشد، در دل خطر می زند. وی تبهر خاصی در شکار کردن و ردیابی کردن دشمنان دارد؛ موتور و کراسبو، از وسایل و تجهیزات جدانشدنی دریل محسوب محسوب می شوند.

3- شین

رتبه 3: شین با نقش آفرینی جان برنثال
رتبه 3: شین با نقش آفرینی جان برنثال

در خیلی از فیلم ها و سریال ها دیده ایم که یک شخصیت در مدت زمان کوتاهی (مثلا پس از پخش یک اپیزود) به سرعت محبوب شده و به همان سرعت نیز به هر دلیلی از سریال خارج شده است، اما محبوب باقی مانده اند. شاید خیلی از شما، با حضور شین در رتبه سوم بهترین شخصیت های سریال The Walking Dead موافق نباشید، اما شخصا عاشق شین (با نقش آفرینی جان برنثال) هستم و قطعا وی کله شق ترین و تخس ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد (از نگاه من) محسوب می شود. زمانی که هنوز بازماندگان درگیر اینکه بالاخره این اوضاع تمام می شود و یا با کمک یکدیگر دوباره جامعه انسانی می سازیم، شین آینده را می دید و با زبان بی زبانی می گفت این راهش نیست، زمانه تغییر کرده است … (اما کو گوش شنوا)

2- نیگان

رتبه 2: نیگان با نقش آفرینی جفری دین مورگان
رتبه 2: نیگان با نقش آفرینی جفری دین مورگان

به جرات می گویم هیچ شخصیتی، تاکید می کنم، هیچ شخصیتی مثل نیگان (با نقش آفرینی جفری دین مورگان) دنیای جدید را نتوانسته درک کند و بشناسد. وی علاوه بر اینکه از جذابیت بالایی برخوردار است، قدرت خارق العاده عجیبی در رهبری کردن مردم دارد، البته باید بگویم برای درک بهتر شخصیت وی باید هر معیاری که از یک رهبر خوب در ذهنتان است را فراموش کنید. وی فان ترین و بیخیال ترین (نسبت به اتفاقات و شرایط) شخصیتیست که تا الان در سریال دیده ام.
البته خیلی از طرفداران سریال واکینگ دد معتقدند نیگان بهترین و محبوب ترین شخصیت تاریخ سریال است.

1- ریک گرایمز

رتبه 1: ریک گرایمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن
رتبه 1: ریک گرایمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن

از همین تریبون اعلام می کنم تنها کسی که «سلطان خودشه، شیر خرشه» و من به رسمیت می شناسم، سلطان قلب ها، یعنی ریک گرایمز (با نقش آفرینی اندرو لینکلن) است. هر چه از شکوه و عظمت ریک گرایمز بگویم، کم گفته ام. رهبر نیست؟ که هست، جذاب و خوشتیپ نیست؟ که هست، با هوش و پر جذبه نیست؟ که هست …
فارغ از مزه ریختن (😅)، به شخصه معتقدم اندرو لینکلن با درخششی که در سریال مردگان متحرک داشته است، هیچوقت به جایگاه واقعی خود در سینما و تلویزیون نرسیده است؛ شخصیت نیگان و ریک گرایمز را می توان جزو دو شخصیت محبوب تاریخ سریال دانست که از لحاظ محبوبیت و پرطرفدار بودن با یکدیگر درحال رقابت هستند و حتی کسانی که هیتر جدی سریال هستند نیز حاضرند اپیزودهایی که این دو شخصیت حضور دارند را چند بار نگاه کنند!

از نگاه شما: شما هم شخصیت های محبوب خود را در بخش نظرات ارسال کنید 🙂

معرفی فیلم و سریال های ایرانی و خارجی در سایت پلی مگ به طور اختصاصی!

نظر شما نسبت به مقاله و رتبه بندی 10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead چیست؟
به نظر شما کدام شخصیت از سریال واکینگ دد / مردگان متحرک لایق حضور در این رتبه بندی بوده است؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 4 امتیاز )

The post 10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی] appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.

منبع مطلب

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.