CES 2021: ریزر صندلی گیمینگ مفهومی خود را معرفی کرد

شرکت سنگاپوری ریزر (Razer) در رویداد CES 2021 با رونمایی از چندین محصول مفهومی و لپ‌تاپ‌های مخصوص گیمینگ، خود را در مرکز توجه‌ها قرار داد. یکی از این محصولات پراجکت بروکلین (Project Brooklyn) نام دارد، یک صندلی مخصوص بازی که مجهز به یک صفحه‌نمایش اولد است. این صندلی از نورهای سنتی کروما RGB (Chroma) بهره می‌برد و می‌تواند واکنش‌های درون بازی را به‌صورت لرزش به کاربر منتقل کند.

همان‌طور که گفته شد پراجکت بروکلین دارای یک نمایشگر اولد به‌صورت پیش‌فرض است. این محصول در نگاه اول شبیه به یک صندلی گیمینگ معمولی است، اما در اسکلت‌بندی پشتی آن یک صفحه‌نمایش ۶۰ اینچی رول‌ شونده مخفی شده‌ است. کاربر می‌تواند بدون نیاز به فضایی به بزرگی یک اتاق و یا یک کلاه واقعیت مجازی، تجربه‌ای عمیق از یک بازی را شاهد باشد و در زمانی هم که تنها به یک صندلی نیاز دارد نمایشگر آن را جمع کند.

ریزر می‌گوید که به‌وسیله این صندلی مخصوص بازی کاربر می‌تواند بازخوردهای لرزشی هایپرسنس (HyperSense) دریافت کند. افزون بر این، بخش میز این محصول قابلیت تا شدن دارد و به کاربر این اجازه را می‌دهد که از موس و صفحه‌کلید و یا دسته بازی استفاده کند. نورهای کروما RGB یادشده در بالشتک‌ها و پایه این صندلی تعبیه شده‌اند.

جدای از این محصول، ریزر از ماسک صورت پراجکت هیزل (Project Hazel) نیز پرده برداشت که کاربران را در دوران فراگیری کرونا یاری می‌کند. قسمت بیرونی این ماسک از پلاستیک بازیافت‌ پذیر با قابلیت ضدآب و مقاوم در برابر خراش ساخته شده است. این پلاستیک کاملاً شفاف بوده و افراد در هنگام گفتگو با شما می‌توانند حرکت‌های لب و دهان و حالت‌های رفتاری چهره شما را مشاهده کنند. این ماسک در قسمت فیلتر تصفیه خود مجهز به میکروفون و تقویت‌کننده صداست تا نگرانی‌ای بابت نامفهوم و گرفته بودن صدای شما وجود نداشته باشد.

با این حال، به اینکه چه زمانی این محصولات تجاری می‌شوند اشاره‌ای نشده است. با در نظر گرفتن اولویت‌ها، ممکن است به این زودی‌ها شاهد عرضه هیچ‌کدام از آنها نباشیم. در سال ۲۰۱۷، ریزر از لپ‌تاپی با نام پراجکت وَلری (Project Valerie) رونمایی کرد که از سه صفحه‌نمایش بهره می‌برد، اما از آن زمان تاکنون هیچ‌گونه خبری از این محصول به گوش نرسیده است.

0منبع خبر

ترامپ شیائومی را به لیست سیاه شرکت های نظامی چین اضافه کرد

مقاله قبلی

CES 2021 | ماسک مفهومی پراجکت هزل ریزر معرفی شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تکنولوژی