کپکام طی دو سال گذشته برخی از بهترین آثار خود را با موفقیت بازسازی کرده است و مخصوصاً در امر Resident Evil 2 این موضوع تبدیل به یک موفقیت همه‌جانبه شد. بنابراین پس از عرضه ریمیک Resident Evil 3 اصلاً عجیب نیست که این شرکت به سراغ بازسازی Resident Evil 4 برود. این اثر یکی از تحسین شده‌ترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌آید که احتمالاً درون مجموعه نیز محبوب‌ترین عنوان محسوب شود. بنابراین ساخت یک بازسازی در خور توجه بسیار دشوار به نظر می‌رسد و گویا کپکام هم از این موضوع آگاه است.

وب‌سایت VGC که پیش‌تر خبر از ساخت این ریمیک بسیار محبوب شرکت کپکام داده بود، به تازگی گزارش کرده که روند ساخت این نسخه تغییرات اساسی را تجربه کرده است و باری دیگر آغاز خواهد شد. ظاهراً این موضوع به دلیل اختلاف نظرهای شرکت کپکام با تیم سازنده یعنی M Two بوده است. اگرچه بازی Resident Evil 3 از لحاظ تجاری بسیار موفق بود، اما انتقادهای زیادی بر آن وارد شد و این استودیو تصمیم گرفت که نسخه چهارم را با تغییرات کم‌تر و وفاداری بیشتری به نسخه اصلی بسازد.

با این حال به نظر می‌رسد که کپکام از این رویه استقبال نکرده و خواهان ایجاد تغییرات بیشتری است. در نتیجه گمانه‌زنی می‌شود که اکنون مسئولیت این استودیو تقلیل یافته و زمان عرضه ریمیک نسخه چهارم از سال 2022 به سال 2023 میلادی موکول شده است. به هر صورت موفقیت‌های نسخه دوم و فروش خوب نسخه سوم، می‌تواند حساسیت‌های عظیمی را برانگیزد.

در نهایت باید ذکر کرد که مانند همیشه این گزارش هم در رده شایعات قرار می‌گیرد و نمی‌توان به آن استناد کرد. طبق داده‌هایی که طی هک سرورهای کپکام منتشر شد، می‌توان گفت که توسعه نسخه ریمیک Resident Evil 4 به گونه‌ای تایید شد. اگر این گزارش حقیقت داشته باشد، اصلاً نمی‌توان در مورد کیفیت اثر نهایی بحث کرد و تنها باید منتظر نتیجه نهایی کار باقی ماند

منبع: Gaming Bolt

نوشته احتمالاً مراحل ساخت بازی Resident Evil 4 Remake با مشکل مواجه شده است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

شیائومی مدل جدیدی از می ۱۰ را با SD870 عرضه می‌کند

مقاله قبلی

دانلود بازی Fast Fighter: Racing to Revenge برای اندروید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا