افزایش تولید آیفون ۱۲ پرو به دلیل بیشتر شدن تقاضا

اخیرا، اپل بخشی از ظرفیت تولید آیفون ۱۲ مینی را به تولید آیفون ۱۲ پرو اختصاص داد. دلیل این کار، افزایش تقاضای این مدل بیان شده است.

طبق گزارش MacRumors، این غول فناوری تولید آیفون ۱۲ مینی را ۲ میلیون واحد کاهش داد تا بتواند ظرفیت بیشتری برای تولید آیفون ۱۲ پرو داشته باشد. اپل، این اقدام را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ انجام می‌دهد تا بتواند نیاز بازار را تامین کند. در همین حال، این شرکت سعی می‌کند تا بتواند در بازه ۱۰ روزه آیفون ۱۲ پرو را به دست مشتری برساند.

دو هفته قبل، زمان تحویل آیفون ۱۲ به ۲۲ روز رسیده بود، زیرا تقاضا بسیار بیشتر از عرضه بود، به همین دلیل است که اپل می‌خواهد تولید ۲ میلیون واحد آیفون ۱۲ پرو را به‌جای آیفون ۱۲ مینی قرار دهد. البته، این اقدام به اپل ضرری وارد نمی‌کند، زیرا طبق گزارشات، آیفون ۱۲ مینی فقط ۶ درصد از کل فروش سری آیفون ۱۲ را شامل می‌شود.

اپل- آیفون

در نهایت، این گزارش بیان می‌کند که مدل‌های غیر پرو در بازار چین فروش بهتری نسبت به آمریکا داشته‌اند. در چین، آیفون ۱۲ حدود ۲۰٫۳ درصد از کل فروش سری گوشی‌های آیفون ۱۲ را از آن خود کرده است. به‌علاوه، این مدل پایه بیشترین فروش گوشی‌های آیفون در ۴ سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

0منبع خبر

گزارش: کاهش چشمگیر شکاف دوربین سلفی سری آیفون ۱۳

مقاله قبلی

اینتل تولید پردازنده‌های Core i3 خود را به شرکت TSMC سپرد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تکنولوژی