بازی Star Wars: The Skywalker Saga حدود ۳۰۰ شخصیت قابل بازی خواهد داشت

 بازی Star Wars: The Skywalker Saga حدود ۳۰۰ شخصیت قابل بازی خواهد داشت

در حالی که لوکاس فیلم گیمز در این اواخر با اهدای مجوز ساخت آثار Star Wars به شرکت‌هایی غیر از الکترونیک آرتز، سر و صدای زیادی به پا کرده است، اما نمی‌توان نقش پررنگ سازندگان پیشین این مجموعه را فراموش کرد. در حقیقت بازی Star Wars: The Skywalker Saga باید در تاریخی از سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شد که نهایتاً این اتفاق رخ نداد و حال باید در بهار ۲۰۲۱ میلادی منتظر انتشار آن باشیم. به نظر می‌رسد که این اثر هنگام عرضه شخصیت‌های بسیار زیادی را شامل خواهد بود.

بازی مذکور که آخرین ورودی علمی تخیلی اقتباسی از داستان هومر به شمار می‌رود، به بازپرداخت داستان اصلی نهمین قسمت فیلم‌های سینمایی مجموعه Star Wars خواهد پرداخت. به تازگی در آخرین شماره مجله رسمی پلی استیشن که در فوریه ۲۰۲۱ منتشر شد، دن مک دیارمید طراح ارشد بازی یاد شده، اظهار کرده است که کاربران به ۳۰۰ شخصیت قابل بازی از تمام ۹ مجموعه و در کل حدود ۸۰۰ شخصیت منحصر به فرد دسترسی خواهند داشت. این تعداد شخصیت از مقدار پیش‌بینی شده پیشین که به رقم ۵۰۰ عدد می‌رسید هم فراتر می‌رود و به مورد کاملاً جدیدی تبدیل می‌شود.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga همان‌طور که ذکر شد، در تاریخی نامعلوم از سه‌ماهه اول سال جاری میلادی برای تمام پلتفرم‌های اصلی نسل هشتمی و احتمالاً سرانجام نسل نهمی عرضه خواهد شد. این اثر پیش‌تر در سال ۲۰۱۹ معرفی شده بود و حال پس از یک تاخیر طولانی مدت، کاربران بالاخره می‌توانند دست به تجربه‌اش بزنند.

منبع: Gaming Bolt

نوشته بازی Star Wars: The Skywalker Saga حدود ۳۰۰ شخصیت قابل بازی خواهد داشت اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *