دانلود بازی World of Kings برای اندروید

 دانلود بازی World of Kings برای اندروید

دانلود بازی World of Kings برای اندروید

بازی جدید و سرگرم کننده World of Kings یک بازی نقش آفرینی منحصر به فرد است که می تواند بازیکنان را به جهان قهرمانان منتقل کند، جایی که این فرصت به وجود آمده تا بتوانید به واسطه تیمی از بهترین ها در برابر بازیکنانی جهانی ایستادگی کرده و خودی نشان دهید. آنچه پیش روی شما قرار دارد، دنیایی جادویی و منحصر به فرد است که در آن می توانید از بین کلاس های مختلف قهرمانی را برگزینید و در نهایت برای به دست آوردن تجربه ای تازه در یکی از شش رقابت پیش رو که هر کدام داستان خاصی را روایت می کند، وارد جهان مبارزات شوید!

+ به جهان پادشاهان خوش آمدید!

جهانی که در آن قدم خواهید گذاشت، جادویی، عجیب و غریب است. هر کسی خود را مالک آن می داند اما به گونه ای باید گفت صاحبی ندارد. شش جهان مختلف در نظر گرفته شده که هر کدام داستان خاص خود را روایت خواهد کرد. ۱۰ کلاس اصلی و در کنار آن، ۳۰ کلاس پیشرفته از شخصیت ها و کاراکترها پیش روی شما قرار داده شده تا انتخاب را سخت کنند. با رسیدن به سطوح مختلفی که از قبل تعریف شده اند، می توانید استعدادهای جدیدی را آزاد و برای نبردهای پیش رو استفاده کنید. جهان بازی که به صورت کاملاً باز در نظر گرفته شده، در خود داستان های مختلف و پنهانی را جای داده که قابل کشف هستند.

  • ویژگی های کلیدی بازی :
  1. وجود سیاه های حماسی مختلف
  2. قهرمان خود را برای به دست آوردن تجربه ای تازه ایجاد کنید
  3. چهار نژاد مختلف از مبارزان برای انتخاب
  4. رقابت به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان جهان
  5. گیم پلی نقش آفرینی و سرگرم کننده
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی World of Kings هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز ۴.۶ از ۵.۰ است. منتظر چه هستید؟ هم اکنون می توانید بازی معرفی شده در این مطلب را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :

World of Kings World of Kings World of Kings World of Kings

نوشته دانلود بازی World of Kings برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *