ردمی K40 به چیست بالا رده مجهز خواهد بود

 ردمی K40 به چیست بالا رده مجهز خواهد بود

خانه/موبایل/ردمی K40 به چیست بالا رده مجهز خواهد بود موبایلشیائومی ردمی K40 به چیست بالا رده مجهز خواهد بود

طبق اطلاعات منتشر شده از چین، مدل پایه سری ردمی K40 به چیپست بالا رده معرفی نشده سری ۷۰۰ کوالکام یا دایمنسیتی های جدید مدیاتک مجهز خواهد بود

انتظار می‌رود، ردمی در ماه آینده از سری ردمی K40 رونمایی کند. امروز، یک افشاگر چینی فاش کرد که این سری شامل دو مدل ردمی K40 و ردمی K40 پرو خواهد بود. هفته گذشته، ردمی فاش کرد که نسحه پرو این سری مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ است و ۲۹۹۹ یوان (۴۶۳ پوند) قیمت خواهد داشت. اطلاعات جدید منتشر شده حاکی از آنند که این دستگاه Redmi K40 Pro نامگذاری خواهد شد.

ردمی K40 به چیست بالا رده مجهز خواهد بود

افشاگر چینی در ادامه ادعا کرد که گوشی دیگر، ردمی K40 نام دارد و از چیپست بالارده‌ای که تا کنون عرضه نشده برخوردار خواهد بود. همچنین قیمت گذاری این مدل کاملاً به صرفه است.

گوشی های قبلی ردمی، یعنی K30 5G و K30 Pro 5G به ترتیب به تراشه های اسنپدراگون ۷۶۵G و اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز شدند. اما مشخص نیست که آیا Redmi K40 به سری ۷۰۰ اسنپدراگون مجهز خواهد شد یا چیپست های جدید مدیاتک دایمنسیتی که قرار است فردا رسماً معرفی شوند. اطلاعاتی از یک چیپست اسنپدراگون معرفی نشده با شماره مدل SM7350 اخیراً منتشر شده است. ما حدس می‌زنیم این شماره مدل ممکن است به یک تراشه معرفی نشده سری ۷۰۰ اسنپدراگون تعلق داشته باشد. احتمالاً این تراشه به عنوان Snapdragon 775G معرفی خواهد شد.

منبع: gizmochina

ویژگی Hibernation به اندروید اضافه می‌شود

مقاله اصلی

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *