شیائومی می ۱۱ الترا در صدر جدول وب‌سایت DxOMark قرار گرفت

 شیائومی می ۱۱ الترا در صدر جدول وب‌سایت DxOMark قرار گرفت

شیائومی می ۱۱ الترا در صدر جدول وب‌سایت DxOMark قرار گرفتشیائومی می 11 الترا

جدول دوربین گوشی‌های هوشمند DxOMark شاهد قدرت‌گیری پادشاه جدیدی به نام شیائومی می ۱۱ الترا شد! این گوشی تنها با ۴ امتیاز بیشتر، موفق شد تا هوآوی میت ۴۰ پرو پلاس را پشت سر بگذارد. همچنین این گوشی با مجموع ۱۴۳ امتیاز، نسخه‌ی پیشین خود یعنی می ۱۰ الترا را با فاصله‌ی ۱۰ امتیاز شکست داد.

تیم DxOMark به تازگی تمام آزمایش‌های مورد نظر را انجام داده و از این رو، هنوز نقد و بررسی کامل این گوشی را منتشر نکرده است. جزئیات نمره‌ی گوشی می ۱۱ الترا در تصویر زیر آمده است.

شیائومی می 11 الترا

در آزمایش‌های DxOMark، می ۱۱ الترا موفق به شکست هوآوی میت ۴۰ پرو پلاس در تمامی زمینه‌ها شد. این گوشی نمره‌ی ۱۴۸ برای تصاویر، نمره‌ی ۱۰۰ برای زوم و نمره‌ی ۱۱۷ برای ویدیو را به‌دست آورد. این در حالی است که نمرات قسمت‌های مشابه برای گوشی میت ۴۰ پرو پلاس به ترتیب ۱۴۴، ۹۸ و ۱۱۵ بوده است.

گوشی گلکسی S21 الترا با مجموع ۱۲۱ امتیاز (۱۲۸، ۷۶ و ۹۸ در بخش‌های ذکرشده)، فاصله‌ی زیادی با رقبا داشت. با این وجود، DxOMark در نقد و بررسی گلکسی S21 الترا، این گوشی را پایین‌تر از گلکسی S20 الترا قرار داد و به همین دلیل، شاید نتوان نظر این وبسایت در مورد گلکسی S21 الترا را معتبر دانست.

منبع: GSMArena

۰منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *