آمار سال گذشته میلادی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد؛ ۱۶۰ میلیون کاربر

 آمار سال گذشته میلادی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد؛ ۱۶۰ میلیون کاربر

فروشگاه اپیک گیمز همزمان با شروع به کار موج عظیمی از نظرات را برانگیخت که هرکدام از آن‌ها به جهت خاصی متمایل بودند. برخی چنان از استیم و محتوایش لذت می‌بردند که این قدم را حماقت محض تلقی کردند و برخی نیز به موارد مرسوم گذشته پایبند باقی ماندند. با این حال اکنون گزارش جدیدی از عملکرد این فروشگاه پرحاشیه منتشر شده است.

به تازگی مشخص شده است که این فروشگاه با دارا بودن ۱۶۰ میلیون کاربر و ۳۱ میلیون کاربر فعال ماهیانه، نسبت به سال گذشته حدود ۱۹۲ درصد رشد داشته است. همچنین فروشگاه مذکور حدود ۱۰۳ بازی رایگان را در طول سال ارائه کرده که به تعداد ۷۴۹ میلیون بار، توسط کاربران دریافت شده‌اند. حدود ۷۰۰ میلیون دلار روی بازی‌های رایانه‌ای خرج شده و حدود ۲۶۵ میلیون دلار یا به عبارت دیگر ۳۷ درصد از طریق آثار شخص ثالث جمع‌آوری گشته است. بازیکنان حدود ۵.۷ میلیارد ساعت به بازی پرداخته‌اند که این در برابر ۳.۳۵ میلیارد سال ۲۰۱۹ یک پیشرفت به شدت چشمگیر است.

بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla, Satisfactory, Fortnite, Snow Runner, Grand Theft Auto 5, Borderlands 3, Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2, Rocket League و آثار دیگر جزو محبوب‌ترین عناوین سال گذشته میلادی فروشگاه اپیک گیمز بوده‌اند. این فروشگاه در نظر دارد که در سال جاری میلادی موارد زیادی از جمله پروفایل کاربری، اچیومنت‌ها، فهرست علایق و قابلیت‌های این چنینی را اضافه کند. اگر این فروشگاه بتواند در جهت سیاست‌های سال پیش به حرکت بپردازد، سرانجام تاج و تخت استیم پس از سال‌ها به صورت جدی تهدید خواهد شد.

منبع: Gaming Bolt

نوشته آمار سال گذشته میلادی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد؛ ۱۶۰ میلیون کاربر اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *