بازی Star Wars: Knights of the Old Republic و دنباله آن از محبوب‌ترین عناوین ویدیوگیم تاریخ مجموعه Star Wars به شمار می‌روند که به طور گسترده مورد تحسین کاربران و منتقدان قرار گرفتند. با این حال توسعه نسخه‌های بعدی آن توسط الکترونیک آرتز کاملاً به مسیر دیگری هدایت شد و حال به نظر می‌رسد که رقبای زیادی برای رقابت حاضر شده‌اند.

بسپین بولتین که پیش‌تر به واسطه افشای موارد بسیار ازسری Star Wars، اعتبار زیادی دارد، به تازگی گزارش کرده که نسخه جدید Star Wars: Knights of the Old Republic در روند توسعه خود قرار گرفته است و از همه قابل توجه‌تر این که، اثر مذکور توسط استودیوهای الکترونیک آرتز تولید نمی‌شود. در حقیقت لوکاس فیلم گیمز مدتی پیش تایید کرد که جواز استفاده از مجموعه Star Wars دیگر به طور انحصاری در اختیار الکترونیک آرتز قرار ندارد و مدتی بعد هم اعلام شد که یوبی‌سافت کار روی یکی از نسخه‌های جدید آن را شروع کرده است.

منابع دیگر در این زمینه ادعا کرده‌اند که احتمالاً یوبی‌سافت سازنده نسخه دیگری باشد و پای استودیوهای دیگری هم در میان خواهد بود. همچنین مدتی پیش یکی دیگر از افشاگران این حوزه اشاره کرد که «استودیو مذکور چندان نام‌آشنا نیست و احتمالاً افراد زیادی آن را نشناسند». اگر بخواهیم این موضوع را در دسته حقایق بیفزاییم، پس از چند سال حکومت مطلق الکترونیک آرتز، اکنون به نظر می‌رسد که رقبای بسیار زیادی برای بهره‌گیری از این مجموعه قدیمی دست به کار شده‌اند. اگر واقعاً چنین رقابت عظیمی شکل بگیرد، کیفیت آثار احتمالاً با توجه به توسعه‌های همزمان چند اثر یک مجموعه به شدت صعودی شود. نظر شما در این‌باره چیست؟

منبع: Gaming Bolt

نوشته احتمالاً نسخه جدیدی از Star Wars: Knights of the Old Republic تحت توسعه قرار دارد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

مدیر کل برند ردمی به عرضه سری ردمی نوت ۱۰ اشاره کرد

مقاله قبلی

دانلود بازی Pokemon Go برای اندروید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا