دانلود بازی Lyndas Legacy برای اندروید

 دانلود بازی Lyndas Legacy برای اندروید

دانلود بازی Lynda’s Legacy – Hidden Objects برای اندروید

به دهه ۱۹۳۰ خوش آمدید! بازی جدید و سرگرم کننده Lyndas Legacy – Hidden Objects داستانی در مورد Lynda است، یک کارآگاه قدرتمند که به شدت یک دستیار احتیاج دارد، بنابراین به او کمک کنید تا یکی از بزرگترین اسرار زندگی خود را حل کند. او پدرش را از دست داده و اکنون می خواهد رمز و راز مرگ او را فاش کند. آیا شما آماده پیوستن به او و تبدیل شدن به یک کارآگاه جستجوگر هستید؟ گیم پلی بازی به صورت شئ پنهان در نظر گرفته شده و شما باید در هر صحنه به دنبال سرنخ هایی باشید که از چشمان شما خود را مخفی میکنند.

+ به اطراف خود توجه کنید، سرنخ ها پنهان هستند!

همانطور که گفتیم، گیم پلی بازی به صورت شئ پنهان در نظر گرفته شده و شما با همراهی Lynda برای کشف حقایق و تبدیل شدن به کاراگاهی بزرگ به مکان های مختلف خواهید رفت. اما داستان در مورد پدر اوست، کسی که اسرار بسیاری را در سینه اش نگهداری می کرد و اکنون لیندا مأموریت دارد تمام حقایق ناگفته گذشته خود را کشف کند. فکر می کنید دقیقاً چه چیزی پیدا خواهد کرد؟ وقت فکر کردن و تصمیم برای همکاری با لیندا تمام شده و تحقیقات در آستانه شروع است! Lynda فقط می تواند به شما اعتماد کند تا به او در حل معما و بازگرداندن میراث خانواده اش کمک کنید!

  • ویژگی های کلیدی بازی :
  1. سرنخ ها را پیدا کنید و راز مرگ پدر لیندارو کشف کنید
  2. به یک ماجراجویی در سراسر جهان ملحق شوید
  3. شخصیت های بسیار که هر کدام مظنون به قتل هستند
  4. بیش از ۱۰۰۰+ اشیا پنهان برای جستجو و کشف!
  5. بازی های پازلی کوتاه و جذاب
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Lyndas Legacy هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز ۴.۴ از ۵.۰ است. منتظر چه هستید؟ هم اکنون می توانید بازی معرفی شده در این مطلب را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :

Lyndas Legacy Lyndas Legacy Lyndas Legacy Lyndas Legacy Lyndas Legacy

نوشته دانلود بازی Lyndas Legacy برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *