تاریخ انتشار : شنبه 27 آگوست 2022 - 17:29
کد خبر : 505222

سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

. سمپاشی سوسک: سوسک ها وقتی وارد یک محیط میشوند سریعا مکان خود را تغییر میدهند شروع به تخم گذاری میکنند .اگر سوسک ها را کامل از بین نبریم ممکن است دچار مشکلاتی بزرگ شویم . سمپاشی هرنوع سوسکی مانند سوسک ریز، سوسک درشت، سوسک فاضلاب، سوسک کابینت، سوسک آشپزخانه و … باید از خدمات

.

سمپاشی سوسک:

سوسک ها وقتی وارد یک محیط میشوند سریعا مکان خود را تغییر میدهند شروع به تخم گذاری میکنند .اگر سوسک ها را کامل از بین نبریم ممکن است دچار مشکلاتی بزرگ شویم . سمپاشی هرنوع سوسکی مانند سوسک ریز، سوسک درشت، سوسک فاضلاب، سوسک کابینت، سوسک آشپزخانه و … باید از خدمات سمپاشی های معتبر کمک بگیرید.

سوسک ها  در محیط هایی مانند منازل، ساختمان، بیمارستان، پارکینگ، کارخانه و انبار، رستوران و … مشاهده میشود. هر زمانی که حتی یک سوسک مشاهده کردید فورا از خدمات سمپاشی استفاده کنید.

سوسک ها ارتباط زیاد با مواد الوده محیط. زباله و مدفوع ، و ارتباط با آشپزخانه ها، مواد غذایی، ظروف و محیط زندگی انسان دارند حشراتی کثیف و ناقل عوامل بیماری زای متعدد به انسان منتقل میشود. سوسک ها در  رستوران ها، نانوایی ها، بیمارستان و کارگاه‌های تولید مواد غذایی موجود است که باعث انتقال و شیوع عفونت های ویروسی،باکتریایی و انگلی دستگاه گوارش و عفونت های بیمارستانی می شوند.

سوسک ها در حمام عادت به برگرداندن بخشی از مواد غذایی خورده شده و ریختن مدفوع خود در محل های مختلف دارند. سوسک ها عامل بیماریها ی مثل فلج اطفال، ژیاردیازیس، بالانتیدیازیس و باکتریهای روده ای مثل اشرشیا کولای،انواع سالمونلا ، استافیلوکوکوس اورئوس، شیگلا دیسانتری و یا حتی توکسوپلاسموز را از طریق خوردن و یا تماس با مدفوع گربه و آلوده شدن به انگل ، به شکل مکانیکی به انسان منتقل میکنند.

سوسک ها و ریختن ترکیبات سمی موجود و مدفوع آنها مثل کانتریدین در سطح پوست ایجاد عوارض پوستی و حتی زخم می کند. مدفوع و ترشحات بدبوی سوسک ها برخی افراد حساسیت زا بوده و در آنهای عوارض تنفسی و آلرژیک ایجاد می کند.

سوسک بزرگترین خانواده ی گروه حشرات هستند. لایه ای محکم به عنوان محافظ بر روی بال های خود دارند ولی سوسری ها این لایه ندارند شاخک های آنها متفاوت است حشرات موذی گاهی در ساختمان های مسکونی و ادرای و … یافت می شوند که می توانند بسیار آزار دهنده و چندش آور باشند.

سوسک ها در جاهای کم نور و دور از چشم منازل زندگی می کنند و تقریبا از هر چیزی تغذیه میکنند ولی سوسری ها از رنگ زرد مایل به قهوه ای تا سیاه دیده میشوند. این حشرات گرما را دوست دارند و در مکان هایی تولید غذا میکنند مثل رستوران ها.

پیشگیری از ورود سوسک ها به منزلتان باید بهداشت منزل را تا حد امکان رعایت کنند، خرده های غذا را جارو کنید و هر از گاهی زیر صندلی ها ، میز و تخت را جارو بکشید. سوسک ها در درزها و جاهای گرم تخم ریزی میکنند.  سوسک هارا باید از منزلتان سمپاشی کنید .

گروه سمپاشی سوسک در تهران ، با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته از سموم مناسب با ماندگاری طولانی برای سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک فاضلاب و … استفاده می کنند.

سمپاشی سوسک

انواع سوسک ها

سوسکهای حمام و فاضلاب با نام سوسری معروف هستند. سوسری ها از متداوترین آفات در بسیاری ازخانه ها و ساختمان ها است در طول شب برای جستجوی غذا در آشپزخانه ها، انبارهای مواد غذایی، ظرف های زباله و فاضلاب دیده می شوند.

سوسک های فاضلابی در محیط های کثیف و آلوده زندگی میکنند و تغذیه خود را هم از فاضلاب تامین میکنند و به همین علت عامل اصلی انتقال بیماری و میکروب ها هستند. با سموم مخصوص و دستگاه های سمپاشی حرفه ای و توسط سمپاشان با تجربه انجام میشود و کاملا تضمینی است.

سوسری آمریکایی ( پریپلانتا امریكانا )

سوسوری ها به طول 5-7 سانتیمتر به رنگ قهوه ای تا قرمز هستند . دارای بال های رشد تکامل یافته هستند. سوسک های فاضلابی هستند که منشا فاضلابی دارند و جهت ریشه کن کردن کامل علاوه بر مجاری فاضلاب محل های عبور و مرور این حشرات است.

سوسری شرقی

این سوسک ها دارای رنگ تیره با بدن پهن و مسطح است.

هزینه و قیمت سمپاشی سوسک

سوسک ها جز حشراتی هستند که می توانند بسیار مخرب باشد و به دلیل میکروب های زیادی که دارند این میکروب ها با خود جابه جا میکنند. آلودگی و ایجاد مریضی های مختلفی در خانه ها ، ساختمان ها و اماکن مختلف استفاده میشود به دلیل فراوانی و تولید مثل بالایشان ریشه کن کردن این آفات کارسختی است.

 

قیمت سمپاشی سوسک منازل و حشرات موذی مثل مورچه و..قیمت ثابتی ندارد بسته به آلودگی محیط مورد نظر دارد شرکت سمپاشی همواره تلاش میکند. با استفاده از سموم مخصوص سوسک و ساس اثرپذیری بیشتری داشته باشد هزینه سمپاشی سوسک را به حداقل برساند.

هزینه سمپاشی سوسک به موارد زیر بستگی دارد:

تعداد اتاق ها

شدت آلودگی

نامرتبی منزل

مبلمان و وسایل اضافی

میزان زمان ارائه خدمات

سمپاشی سوسک

ساس ها در فاضلاب و سوسک در آشپرخانه همه جا خانه را می گیرند و آسایش را از خانه شما دور می کنند. حشره کش های معمولی هم موقتی شما را از این مشکل رها کند اما در اصل هیچ چیزی تغییر نمیکند. فقط تعداد اندکی از آن جمع سوسک ها کم میشود.

یکی از بهترین زمان ها برای سمپاشی حشرات موذی مانند سمپاشی موریانه ساس و مورچه در فصل پاییز و زمستان است و بیشتر مردم اشتباه میکنندکه این عمل بهتر است در فصل گرما انجام شود. چرا در فصل سرما سم پاشی کنیم ؟ چون در این فصل حشرات در حال تخم گذاری و تولید مثل بودند که در فصل گرم سال آنها رشد میکند.

نابود کردن سوسک را در پاییز و زمستان انجام دهیم شاهد از بین رفتن جمع زیادی از آنها می شویم و از شر سوسک ها خلاص می شویم.

سمپاشی سوسک بهتر است در طول شبانه روز در ساعات غروب و شب انجام شود  . چون سوسک ها در طول روز در حال فعالیت هستند و شب ها در حال  استراحت به سر می برند.

تمیز نگه داشتن محل اهمیت بسیاری دارد، مدام محل را جارو بکشید شستشو و پاك كردن كلیه سطوح،وسایل،ظروف وسطل های زباله، ابتد آب مواد پاك كننده مانند پودر ومایع ظرفشویی به منظورحذف چربی وسایر مواد آلی كه منبع تغذیه حشرات می باشند.

سپس ضدعفونی با مواد ضدعفونی كننده مانند پودر پركلرین و وایتكس جهت ازبین بردن میكروب ها شانه های تخم مرغ،كارتن ها و نیز السبه شسته شده و مبلمان قبل از ورود به ساختمان  استفاده از زباله دان های دردار و قابل شستشو استفاده از زباله دان های دردار و قابل شستشو و استفاده ازكیسه زباله جمع آوری و نگهداری موادغذایی درظروف درپوشدار دركابینت ویخچال استفاده از انبارها و زیر زمینه ای فاقد رطوبت و آب حتما از درپوش برای کف آشپزخانه استفاده کنید.

باقی مانده ی غذا را در یخچال نگهداری کنید مسدودكردن شكاف های كف اتاقها، روزنه های اضافی را بپوشانید .

 

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.