گزارش: اپل در حال کار روی مک بوک ایر نازک و سبک جدیدی است

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط بلومبرگ منتشر شده، اپل در حال کار روی نسخه ارتقاء‌یافته مک بوک ایر با طراحی تازه و سخت افزار جدیدی است. این دستگاه احتمالاً تا اواخر سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. اینک اما، نویسنده این گزارش اطلاعات و جزئیات تازه‌ای در خصوص طراحی جدید این مک بوک ایر منتشر کرده است.

نسل بعدی مک بوک ایرِ اپل به شاسی نازک و سبک‌تری مجهز خواهد بود؛ همچنین حاشیه‌های صفحه نمایش این مک بوک نیز نازک‌تر شده تا فضای بیشتری برای نمایشگر در دسترس قرار گیرد. از سوی دیگر، شاهد بازگشت سیستم شارژ مگ سیف (MagSafe) نیز خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، مک بوک ایر جدید از طراحی کاملاً جدیدی برخوردار خواهد بود که آن را با مک بوک پروها متفاوت‌ می‌سازد.

در گزارش بلومبرگ علاوه بر ارائه جزئیاتی از طراحی مک بوک ایر جدید، به این نکته نیز اشاره شده است که این دستگاه از تراشه به‌روز شده اپل M1 بهره می‌برد.

بلومبرگ فکر می‌کند که Macbook Air جدید نسخه بعدی یا جانشین مک بوک ایر فعلی اپل نخواهد بود، بلکه یک جایگزین پریمیوم برای این دستگاه محسوب می‌شود. شایان ذکر است که صحت و سقم این اطلاعات هنوز تایید نشده، بنابراین بهتر است به چشم یک شایعه به این گزارش نگاه کنیم.

0منبع خبر

سامسونگ در ایالت تگزاس کارخانه تولید پردازنده می‌سازد

مقاله قبلی

تایید شد: آنر با اینتل، کوالکام و AMD همکاری می‌کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تکنولوژی