تاریخ انتشار بازی Returnal تاخیر خورد؛ عرضه در اردیبهشت ۱۴۰۰

 تاریخ انتشار بازی Returnal تاخیر خورد؛ عرضه در اردیبهشت ۱۴۰۰

بازی Returnal از جمله آثاری است که همراه با معرفی پلی استیشن ۵، جهت ارائه یک ماجراجویی جذاب و از آن مهم‌تر استفاده از ویژگی‌های جدید این کنسول معرفی شد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از ظاهر کلی این اثر رضایت دارید، باید مدتی بیشتر به انتظارش بنشینید.

شرکت سونی به تازگی از طریق حساب رسمی توییتر پلی استیشن اعلام کرده که استودیو Housesmarque تصمیم گرفته است عرضه بازی را به زمان دیگری موکول کند. بنابراین بازی یاد شده اکنون به جای ۱۹ مارس ۲۰۲۱ حدود یک ماه و نیم دیرتر در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۲۱ یعنی ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد. استودیو مذکور در بیانیه سونی اشاره کرده که این دلیل را به جهت پولیش کردن بازی برای رسیدن به سطح انتظار بازیکنان اتخاذ کرده است:

بازی Returnal اکنون دارای تاریخ انتشار جدید ۳۰ آپریل ۲۰۲۱ است. SIE و Housemarque به این خاطر این تصمیم را گرفتند که زمان کافی برای تیم توسعه دهنده فراهم شود تا به بهبود بازی ادامه دهند و آن را به سطحی از کیفیت برسانند که بازیکنان از این استودیو انتظارش را دارند. در ماه آپریل می‌بینیمتان!

با توجه به این حقیقت که ما اکنون هنوز در میانه همه‌گیری بیماری کرونا قرار داریم، تاخیر تاریخ انتشار این بازی مورد عجیبی نیست. حتی با وجود بازه کوتاهی که از ورود به سال ۲۰۲۱ می‌گذرد، بسیاری از عناوین دچار تاخیر شده‌اند و احتمالاً بازی‌های بیشتری نیز به آن‌ها ملحق شوند. بازی Returnal در تاریخ ذکر شده تنها برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد و به عنوان یکی از اولین انحصاری‌های راستین این کنسول، انتظارات زیادی از آن می‌رود.

منبع: Gaming Bolt

نوشته تاریخ انتشار بازی Returnal تاخیر خورد؛ عرضه در اردیبهشت ۱۴۰۰ اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

Amirkabir

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *