رویداد بازی Resident Evil مدتی پیش به طور رسمی برگزار شد و حال اطلاعات و البته گیم‌پلی جدیدی از Resident Evil Village در دسترس قرار گرفته است. با وجود این که این گیم‌پلی بی‌نقص به نظر نمی‌رسد اما شاهد نمایش موارد زیادی هستیم. شما می‌توانید در این گیم‌پلی مبارزات را مشاهده کنید که از خیلی لحاظ هنوز هم شبیه نسخه هفتم هستند و به هر حال نشان می‌دهند که با یک دنباله مستقیم روبه‌رو هستیم. توانایی دفاع حملات نیز وجود دارد و شما قادر به ساخت وسائل و موارد مورد نیاز نیز خواهید بود.

تریلر جدید گیم پلی بازی Resident Evil Village منتشر شد

جدای از موارد معمول، در مورد «خانم بلند قد خون آشام» نیز جزئیات جدیدی در دسترس قرار گرفته است. در این نسخه شاهد حضور دوباره خرده ‌فروشان نیز هستیم اما انتظار وجود شخصیت افسانه‌ای و نمادین نسخه چهارم را نداشته باشید. در حقیقت کاربر می‌تواند موارد دلخواهش را از یک شخصیت به نام Duke بخرد یا به فروش برساند. به نظر می‌رسد که این شخصیت تنها یک فروشنده معمولی نیست و افزون بر شناختن اتان، قادر به تعامل با او نیز هست.

با وجود تمام موارد، جزئيات بسیار اندکی از معماها، باس فایت و البته ماموریت‌ها به اشتراک گذاشته شده است. شما می‌توانید در گیم‌پلی کامل همین صفحه، تمام موارد اشاره شده را مشاهده کنید.

منبع: Gaming Bolt

نوشته جزئیات جدید بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت؛ اولین گیم‌پلی اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر

آنر V40 5G به طور رسمی رونمایی شد

مقاله قبلی

احتمالاً سامسونگ گلکسی A82 در ابتدای مراحل توسعه قرار دارد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در گیم سرا