تاریخ انتشار : شنبه 16 اکتبر 2021 - 13:07
کد خبر : 45931

وضعیت بازار؛ روز سبز بیت کوین و آمادگی آلت کوین‌ها برای جهش

وضعیت بازار؛ روز سبز بیت کوین و آمادگی آلت کوین‌ها برای جهش

در این هفته قیمت بیت کوین افزایش یافت و شاهد عبور آن از ۶۰,۰۰۰ دلار بودیم. اتریوم نیز توانست از مقاومت ۳,۶۰۰ دلار عبور کند و ریپل در تلاش برای عبور از ۱.۲ دلار است.
به گزارش کریپتونیوز قیمت بیت کوین د..

در این هفته قیمت بیت کوین افزایش یافت و شاهد عبور آن از ۶۰,۰۰۰ دلار بودیم. اتریوم نیز توانست از مقاومت ۳,۶۰۰ دلار عبور کند و ریپل در تلاش برای عبور از ۱.۲ دلار است.

به گزارش کریپتونیوز قیمت بیت کوین در بالای ۶۰,۰۰۰ دلار تثبیت شد. طی روزهای گذشته و پس از انتشار اخبار مربوط به تأیید صندوق‌های قابل‌معامله در بورس بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال ۵۷,۵۰۰ دلار را هم رد کرد.

علاوه بر این، قیمت اکثر آلت کوین‌ها بزرگ هم در حال افزایش است. اتریوم ۴ درصد افزایش یافته است و از مقاومت ۳,۹۰۰ دلار عبور کرده است. ریپل هم در حال افزایش است اما هنوز مقاومت ۱.۲۰ دلار را در پیش رو دارد. هدف کاردانو هم تثبیت قیمت در بالای ۲.۲ دلار است.

نمای بازار در ارزواچ

بیت کوین و اتریوم

قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته با عبور از ۶۰۰۰۰ دلار، موفق شده تا مرز ۶۳۰۰۰ دلار اوج بگیرد. جهش بیت کوین از دیروز و از ناحیه ۵۶۰۰۰ دلاری شروع شده است. در حال حاضر با توجه به اخبار مثبت از سوی آمریکا و اخذ مجوز ETFهای بیت کوین، به نظر می‌رسد دورنمایی صعودی در انتظار ارز دیجیتال شماره ۱ بازار باشد.

قیمت اتریوم به دنبال بیت کوین افزایش یافته و توانسته از مقاومت ۳,۸۰۰ دلار عبور کند. در این روند صعودی، اتریوم ۳۹۰۰ دلار را هم شکسته و در حال حاضر تلاش می‌کند از سد مقاومت روانی ۴۰۰۰ دلار عبور کند.

در سوی دیگر، اگر اتریوم موفق به عبور از مقاومت‌های خود نشود، ممکن است تا قیمت‌های پایین‌تر اصلاح شود. اگر این ارز دیجیتال وارد روند نزولی شود.

بازار آلت کوین‌ها

در روزهای گذشته کاردانو روند صعودی جدیدی را از سطح ۲.۱۰ دلار و ۲.۱۲ دلار آغاز کرده است. قیمت کاردانو در حال حاضر بیش از ۲.۱۵ دلار آمریکا است و می‌تواند به ۲.۲۰ دلار هم برسد. روند آتی این ارز دیجیتال سرعت حرکت به سمت ۲.۳۲ دلار آمریکا را تعیین خواهد کرد.

قیمت لایت کوین به بالای مقاومت ۱۷۵ دلار برگشته است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در قیمت ۱۸۶ دلار معامله می‌شود و در کوتاه‌مدت می‌تواند شتاب صعودی خود را افزایش دهد. مانع اصلی لایت کوین ۱۸۸ دلار است. ۲۰۰ دلار مقاومت بعدی است که لایت کوین با آن روبه‌رو است.

قیمت دوج هم از ۰.۲۲۰ دلار عبور و در حال حاضر به بیش از ۰.۲۳۲ دلار رسیده است. اگر دوج بتواند از مقاومت ۰.۲۳۵ دلار را هم عبور کند، می‌تواند روند صعودی ثابتی داشته باشد.

قیمت ریپل هم در حال حاضر در بالای ۱.۱۲ دلار آمریکا معامله می‌شود. اولین مقاومت این ارز دیجیتال ۱.۱۵ دلار آمریکا است.

در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال در محدوده ۲.۶ تریلیون دلار در نوسان است. در این میان، بیت کوین با سلطه‌ای حدود ۴۵ درصد، بیشترین سهم از بازار را در اختیار دارد. اتریوم و بایننس کوین به‌ترتیب با ۱۷ و ۳ درصد، در رده‌های بعدی قرار دارند.

وضعیت بازار؛ روز سبز بیت کوین و آمادگی آلت کوین‌ها برای جهش

در این باره بیشتر بخوانید

  • وضعیت بازار؛ اوج‌گیری قیمت بیت کوین و انفجار آلت کوین‌ها
  • وضعیت بازار؛ روز سبز ارزهای دیجیتال همزمان با انتشار اخبار مثبت
  • وضعیت بازار؛ روز قرمز آلت کوین‌ها پس از اصلاح قیمت بیت کوین
  • وضعیت بازار؛ رسیدن قیمت اتریوم به ۴ هزار دلار همزمان با عبور قیمت بیت کوین از ۵۰ هزار دلار
  • احساسات حاکم بر بازار همچنان بدون تغییر باقی مانده است

منبع مقاله

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.